Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Globik


Rekomendowane odpowiedzi

Praca powstała jakiś czas temu, jest to odpad po Bitwie. Element, który się w niej nie zmieścił, a nie chciałem aby się zmarnował (osobiście uważam, że się lepiej prezentuje niż sama praca z ów bitwy:D )

9plqivjdcjddjiyc.jpg

 

 

Całość tworzona w Blendere, rendering w YafRay'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nieciekawie... podstawka wygląda... no nie wygląda to jak podstawka: szybciej ciasto albo coś podobnego (strasznie pogniecione to jest)...

brakuje mi też ładnej testurki ziemi na tych kontynentach i oceanach.

poza tym gdzie jest Arktyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś niebardzo wyszły te kontynenty :/ przy równiku są rozciągnięte a grenlandia jakoś odpłyneła od bieguna :)

no i jak poprzednicy wspomnieli - podstawka ma okropny materiał i jest za duża względem globu

tweety: przecierz arktyka jest ... na południu czyli na dole więc dużo jej nie widać ale jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno się zorientowałem, że referki mam kiepskie:| pozatym nienajłatwiej było przeżucić to na kulę i dlatego mogły wyjść pewne błędy, co do textór... no tak wyszły i już tego nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareg: eee ... miałeś kiedyś geografie w szkole ??? antarktyda / arktyka to dokładnie jedno i to samo i jest to kontynent na połódniowym biegunie, natomiast na północnym jest wyspa która nazywa się grenlandia :) echhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor nie wiem kto cie geografii uczyl ale arktyka i antarktyda to nie to samo.

antarktyda jest na poludniu i jest to kontynent, na polnocy jest czapa lodowa + przylegle wyspy i wysepki zwana arktyka, a grenlandia to faktycznie wyspa w okolicach bieguna północnego.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Arktyka

http://pl.wikipedia.org/wiki/Antarktyda

 

Co do pracki kontynenty wymodelowane ok, ale nawiniete na globus faktycznie sie rozjezdzaja, no i podstawka tak jak napisano nieciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareg: eee ... miałeś kiedyś geografie w szkole ??? antarktyda / arktyka to dokładnie jedno i to samo i jest to kontynent na połódniowym biegunie, natomiast na północnym jest wyspa która nazywa się grenlandia :) echhh

zdaje mature z geografii:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję pobawić sie materuałami - chętnie zobaczyłbym tego globusika szklanego. Z perspektywy żabiej - z 2 lub 3 źródłami światła (lewa prawa strona i z dołu) - bo teraz nie jest za ciekawie. lae to tylko moja opinia.

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności