Skocz do zawartości

Postać 3D: Woltyżer piechoty Księstwa Warszawskiego [WIP]


Woznkt

Rekomendowane odpowiedzi

Woltyżer piechoty Księstwa Warszawskiego w mundurze zimowym (autoportret lowpoly :])

Na razie modelik 1836 tri. W założeniu chciałbym teksturkę, rig, animację i w ogóle cały pułk wystawić.

Zamieszczma też zdjęcia jak to wygląda na żywo żebyście mogli mi łatwiej podpowiadać. Czekam na komenty i odpowiedzi na pytania.

 

Pytania:

1. Pasy na mundurze texturować czy modelować

2. Oporządzenie (plecak, ładownica, tasak, pasy, karabin) robić oddzielnie, czy jakoś łączyć, czy jak....

 

na razie tyle, czekam na wasze rikłesty

 

woltyzer20cu.jpg

 

woltyzer06ek.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 raczej texturowac

2 jesli w grze ma byc sciagany to oddzielnie, jak model chcesz wykorzystywac do czegos innego jeszcze to tez oddzielnie. Jak chcesz zakonczyc prace na tym modelu to zrob to razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasy to texturą a tam gdzie wystają to wytłocz edga

mankiety to chyba niepotrzebnie dodatkowy obiekt

a poligony z dłoni to ja bym wykorzystał na plecak

i niepotrzebnie modelujesz np oczy zostawiając bardziej exponowane elementy kanciaste

a masz jakiś polycount?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho Gutek! :D

Wygląda to tak że będę chciał sie zmieścić w 2 tysiącach trisów. Model chaotyczny trochę o wiem że gdzie niegdzie za dużo , a indziej za mało. Tak naprawdę to chciałem po prostu zrobić sobi ludzika, którego udałobymi się zanimować, a potem mógłbym bym go sklonował i mógłbym sobie robić jakieś manewry nimi. Ot taka zabawa :P

 

Ale jak przysiąde do niego po raz drugi to może jakoś to przemyśle i zunifikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Moim zdaniem twarz jest za płaska. Wygląda to tak, jakbyś po jej utworzeniu extrudował krawędź do tyłu tworząc bryłę głowy. Dłonie też są dosyć płaskie- nie wyglądają zbyt naturalnie przez to. Reszta modelu wydaje się być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności