Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Transporter piechoty M-113a1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

chciałbym się przedstawć móją pierwszą pracę zakrojąną na trochę większą skalę

(wcześniej 3d studio słóżyło mi przedewszystkim do tworzenie kompozycji

dioram modelarskich bo jak wiadomo łatwiej cośpoprzestawiać wirtualnie niż w

real'u) zaznaczam że model nie jest w pełni skończony , teztury nie są zbytnio dopracowane oraz nie mogę dać sobie rady z odpowiednim oświetleniem -efekt jakoś mnie nie zadowala.Dzielę się jednak z Wami wszystkimi moim półproduktem i czekam na sugestie z nim związane.2big5ts.jpg1big1xm.jpg3big8vq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No to panie zaszalałeś. Model bardzo mi się podoba tekstura także oddany klimacik takiego wozu !! BARDZO ŁADNA PRACA moim zdaniem. ( a przy okazji dzięki za motywacje do oteksturowania mojego studebakera:] musze się wreszcie za to wziąść !!!!!! ) POZDRAWIAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki prace powodują ze sie jaram. Ale do jednego sie przyczepie, przy łuskach od mniejszego km widać zbyt wyraźnie krawedz tek "kupki". Chodzi mi o to ze ich powinno byc coraz zadziej az w końcu w ogóle. A tak to cudeńko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za tak serdeczne przyjęcie mojej pracy ( pierwszy raz dzielę się tym co robie na 3dstudio ) a co do brudu na modelu to nie ma tam ani grama rdzy

natomiast moim zamiarem było odworowanie pyłu który powstaje w wietnamie w porze suchej.A przy okazji chciałbym podziekować Gdyńskiemu środowisku modelarskiemu a w szczegulności Panu Jurkowi który był tak dobry i porzyczył mi około stu oryginalnych zdjęć z tego konfliktu (bóg raczy wiedzieć skąd je wzioł) przesyłam także do wgłądu inne moje modele na tym samym podwoziu.Sorry za niską rozdzielczość ale studiuje na dwóch kierunkach i nie mam czasu na render w hires.

ps . pierwsza fotka maże Wam uświadomić skalę brudu latem w wietnamie

 

lastscan3fy.jpg

 

 

 

 

 

 

lastscan9gh.jpg171ie.jpg10ss.jpg208jq.jpg14eq.jpg36td.jpg

 

 

 

 

no i to by było na tyle . narazie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności