Skocz do zawartości

Plik na pulpicie Jak Go Usunąc


THE MANYSH TRAFO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moze stwórz gdzie indziej jakis dowolny plik o takiej samej nazwie i rozszerzenie, skopiuj go i wklej na pulpicie. jak spyta, czy nadpisać, to daj "tak". i wtedy juz bedziesz mogl normalnie usunąć (tak mi sie przynajmniej zdaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem juz sam Zaczeło sie od tego ze sciągnełem plik z netu ale on nie miał zadnego rozszerzenia wiec dałem mu Txt bo chciałem podejzec . ok stwozył sie plik o tej samej nazwie tylko ze txt a ten bez rozszerzenia został obok ale ma zerowy rozmiar wywaliłem ten txt ale pierwowzór został moge z nim robic co mi sie podoba ale nie moge go usunąc , przenieśc , zmienic nazwy itp wszelkie zabegi jakie wykonałem nie podziałały równiez te jakie podsuneliscie dotychczas ........... musi byc sposób bo mi to łajno pulpit szpeci 8-)

 

mel mam NTFS ale tablica jest oki

 

 

http://img519.imageshack.us/my.php?image=untitled22es.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mintrill próbowałem nawet linuxa i on nie widzi tego pliku on jest widoczny tylko na moim pulpicie jak juz pisałem 20 razy wczesniej ze pliku juz nie ma ale została ikona o rozmiarze zero bajtów i nie moge sobie poradzic co do porady mela to sprwadzałem i sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo - 1,5 godziny szukałem w necie porady, jak wywalić taki zerowy plik ,jedyna która zadziałała to -Menadżer zadań ,zatrzymać działanie Explorera i usunąć plik . Tak się go pozbyłem. A miałem go już usuwać mechanicznie dłuto+młotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności