Skocz do zawartości

Scena 3D: Apartament


Rekomendowane odpowiedzi

Jest pozno i chce mi sie spac:/, wiec krotko: jest to pierwsza moja taka pracka, glownie chcialem pocwiczyc oswietlenie;] Render trwal 5 godzin, w sumie i tak mniej niz to bylo na poczatku, soft: 3d max 7 i vray;]

Trojkat jednak lampka zostala:P nie bluzgaj mnie tylko:P

done10nt.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogólnie bardzo ładnie. Lepszego bym nie zrobił chyba, ALE. Zawsze jest jakieś, ale.

 

1- Ten Fallof na fotelach jakiś dziwny. Wyglądają jakby były strasznie zakurzone.

2- Kamera krzywo stoi.

3- Jakieś artefakty na roletach.

4- Trochę pusto. Albo zła kompozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no dobra teraz moge cos napisac;] Fotele maja bumpa i nie sa zakurzone:P, kamera miala byc celowo przechylona, mialo byc oryginalnie no ale chyba nie wyszlo:P Jesli chodzi o cale rozmieszczenie i w ogole to powiem ze nie ja je planowalem. Poptrostu znalazlem na google'ach zdj tego pokoju i sobie go zrobilem, nastepnym razem na pewno bedzie lepiej, dzieki za komentsy, pozdro;]

 

EDIT:

aha na roletach to nie artefakty tylko mapka, spurkle czy jakos tak;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny apartamencik ale... :P

nie za duzo tych grzejnikow tam? mam wrazenie, ze przy takiej ilosci urzadzej grzewczych moznaby tam saune zrobic.

jeszcze tylko ramka obrazka jest kiepska. ot, zwyczajne mirrory. moglbys przynajmniej inaczej zmapowac poszczegolne deseczki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności