Skocz do zawartości

Scena 3D: Moj pokój


Skaarj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hm.. widzę ,że jak na razie nic nie napisali o twojej pracy .. tylko że kiepsko.. i w ogóle.. ;) ale nie przeczę .. bo wcale dobrze nie jest;)

Tylko dodam coś od siebie :

-wnękę na okno proponuję zamalować na biało… w pokoju zrobi się jaśniej i ciekawiej (też mam pokuj na poddaszu.. i jak malowałem to próbowałem… i biel zdecydowanie polepsza sprawę)

-trelki są nie równo porozmieszczane… i w ogóle one są jakieś nie ciekawe.. (poczytaj trochę o modyfikatorze lehre .. on ni pomoże zrobić trelkę

-Kaloryfer… hm.. no nie wiem czy tak się w ogóle montuje…czy tak można;)

-Kolor ścian.. hm.. wiem to zależy od twojego gustu ale ten wydał mi zbyt „cukierkowy”

-Schodki… jakaś dziwna szczelina..

-Okno… hm.. nie za wysoko?.. no ale może tak już masz w domu.. więc ok. . ale drewno mogło by być też jaśniejsze no i daj jakąś żaluzję.. lub roletę

Tu niżej masz tak wizualnie : (chwilkę się pobawiłem.. i już lepiej wygląda ;) )

brazilcamera5cw.th.jpg

Ale ogólnie.. to musisz jeszcze dużo nad światłem, renderem, modelem popracować.. duużo tutoraili przerabiaj;)

Ale ciekawy będziesz miał pokuj ;)jak już będzie gotowy. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta - nie musicie upominac ludzi, zostawcie to nam

twardo powiedzanie

 

co do pracki to:

 

slaba

 

nie znasz podstaw poly modelingu wiec uwazam ze nie przerobiles zbyt wiele tutoriali traktujacdych o tym, nie znasz renderingu (zero cieni) no i texxturingu, ale pracuj dalej, bledy juz tobie wskazano, ja dodam ze na max3d.pl jest dzial tutorial, bardzo polecam i walcz dalej z tym pokojem, bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszycho. Mam pytanko jedno małe. Zna ktoś jakieś linki do tutków odnoście jakim renderem to i tamto i jak z teksturami bo jak włączam material editora to w ogole nie czaje tych wszystkich falloffów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności