Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Clock


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowilem zrobic cos w Rhino i padlo na zegarek. Model robiony kilka dni ze wzgledu na to ze jes to moja pierwsza praca w progr. No ale jakos wyszlo.

Render V-ray ok 1godz.

 

Prosze o ocene.

Pozdr.

 

final37xq.jpg

url%5D

url%5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiecej widac tego WIELKIEGO napisu niz twoje zegarka, wiec ciezko go jakos konkretnie ocenic. Z tego co widac to wyglada poprawnie no ale jak mowilem z tej odleglosci ciezko cos wiecej powiedziec. A i ta tekstura na tlo w slabej rozdzialce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nazwy to racja racja ..... :) nawet nie wiem jak sie tlumaczyc

 

nadrzednym celem bylo wymodelowanie zegarka w Rhino. pozniej chcialem go ladnie wyrederowac. wymyslilem sobie zrobic to w formie reklamy i dlatego sa duze te napisy, tekstura jest w slabej rozdz. bo byla robiona na panel zegarka nie myslalem ze ja bede uzywal.

tyle tytulem wyjanienia

 

a tutaj inny renderek jest kilka bledow ktore widze np. male tarczki powinny byc czysto srebrne ale nie potrafie tego juz ustawic :(

pytanie jest takie co wy jeszcze widzicie?

 

przepraszam jeszcze cloki za watche i watche za cloki :)

 

 

kool3do.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. kiepsko trafiłeś bo równocześnie na forum jest inny zegarek i zmuszony jestem ocenić pracę pod kątem tamtej. niestety o ile model wydaje się byś w porządku to już shaderki są nieciekawe, zaś samo studio i prezentacja modelu też nie jest najwyższych lotów. wróć jeszcze do wip'a jeśli amsz czas i chęć i dopracuj ten zegarek bo szkoda by było zmarnować modelu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe jest źle. Pomimo tych nie do końca udanych shaderów. Troszke nieczytelny cyferblat. Nie bede sie wyżywał bo nie mam powodów (inni juz zrobili to za mnie:) ) Ogólnie podoba mi sie koncepcja żeby zrobić w formie reklamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności