Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Tort urodzinowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zrobiłem torcik dla mojej ukochanej, którą z tego miejsca przy okazji serdecznie pozdrawiam i ślę wyrazy miłości. :)

Niemniej jednak jako że dzisiaj urodziny obchodzą tez Xeav, Grzegorzzzz oraz P!@tr, niech zatem i oni poczują się dziś zaproszeni do słodkiej uczty... :)

Wszystkiego najlepszego, Chłopaki, :)

 

tortdlainki5io.jpg

 

tort23ie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ten torcik wymaga jeszcze paru pieszczot, przede wszystkim usunięcia matematycznej symetrii, ale już nie miałem na to czasu. Prezent daje się w dniu urodzin przecież.

Tak sie składa, że to jest moja pierwsza w życiu praca z kaustyką, więc poza modelowaniem i teksturowaniem musiałem się jeszcze tej kaustyki wczoraj nauczyć od zera, co zabrało 70% czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz, Xeav zostawil Ci jeszcze 5 świeczek, reflektujesz?

A co do czekolady na torcie, to specjalnie nie dawałem materiału polewy, chciałem uzyskać efekt takiej kakaowej posypki, a ona jest wówczas matowa. Fakt, że nie do końca mi to wyszło, powinno być bardziej brązowe, ale na razie nie będę tego ruszał, mam inne sprawy na głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, na czym jak na czym, ale na torcikach urodzniowych 3d to ja sie znam :D :D

 

i dlatego mam troche mieszane uczucia w stosunku do tej pracki. IMO za bardzo studyjnie (tzn. tak pusto jest)

z płomyczkami mogles sie bardziej postarać, świeczka nigdy sie nie pali tak prosto (a tym bardziej aż tyle naraz)

podstawka szklana nieco kanciasta, ale shader szkła mi sie podoba.

delikatny SSS by sie na swieczki przydał

co nei zmienia faktu, ze chetnie bym wszamał ten torcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkk3a, ja też się znam na tortach, to jest moja specjalność. Swojego czasu usłyszałem od człowieka, ktory był kiedyś kierownikiem gastronomicznym w Mariottcie, że mój tort jest najlepszym, jaki jadł w życiu...

Dżizus, ale ja skromny jestem... :D

Predator: obżarłeś się już 16.783 kilo mięsa, nie marudź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ale ja mialem cos innego na mysli - bo tez jakis czas temu (z 2-3 miechy) wystawiłem w galerii moj torcik.

a skoro dostałes pochwałe od szychy z Mariotta, to ten "prawdziwy" tort tez musial być wspaniały

no kurde, ale smaku sobie narobiłem a w domu jest tylko jabłecznik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności