Skocz do zawartości

Poszukuję Tutka.


Pietrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję tutka/ów, gdzie były by wyjaśnione wszystkie funkcje max'a, mam namysli ustawianie vertexów, tworzenie btyły( to akurat potrafie) ale chodzimi o zweżanie i zmiane wyglądu tej bryły, od tak podstawowe rzeczy.

Niestety nie moge nic zadawalającego mnie znaleść na forum.

Moja wersja max'a to 6.

 

Sempre Fi

 

I'm OUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziekuje za linki.

Mam jeszcze jedną prośbę,

W wielu tutkach, np. tworzenia ciała, twarzy, samochodów itp. są potrzebne tzn. blueprinty i tu chciałbym prosić o pomoc, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wrzucać te blueprinty na box'y tak jak byście dziecku tłumaczyli, które nigdy nie wiązało buta, jak zawiazać but?

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł wytłumaczyć mi to lepiej niż w tym tutku:

http://www.max3d.pl/tutoriale/kurs110/tutorial.htm

 

aha robilem podobnie jak jest tam napisane tyle ze gdy wciaskalem UVW Mapping Add, to nic sie nie pokazywalo, dopiero jak wciskalem UVW Map pokazala sie ta pomarańczowa ramka, w dodatku jak staralem sie przeniesc blueprint'a na box'a to box zmienial tylko kolor na szary, bluepritna tam nie było.

 

Sempre Fi.

 

I'm OUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe pytania, a pozniej discreet wypisuje ze ideogramy sa zrozumiale i czytelne, i ze maxa obsluguje sie intuicyjnie,

chyba jesdnak nie tak intuicyjnie skoro sa takie pytanie jak:

"nie pojawia mi sie blue print", a tam jest teksturka zeby ja kliknac coby ja bylo widac, i widac :) poajwa sie i znika :) tkai ideogram, jakby bylo napisane ciekawe czy ktos by zauwazyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności