Skocz do zawartości

Postać 3D: Jason Statham (Transporter)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Ze wzgledu iż udało mi się ukończyć dana pracke oraz to iż mnie tu jeszce nie było, wrzucam tytułową pracke. Jak w tytule, postacią na obrazku miał być Jason Satham, na ile to mi się udało sami oceńcie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gościu ma trochę dziwne usta, bardzo sztuczne, reszta jest ładna jeśli chodzi o model, ucho mi się podoba. Oswietlenie trochę do poprawienia moim zdaniem i cień, mnie osobiście razi ten cień nosa, jest zbyt ostry, ale ma ładną kontrę zza pleców, fajny klimat się tam nawet robi. To co jest niestety najgorsze w tej pracy to kadr, daj mu trochę powietrza z lewej strony, albo strzel drugi profil ;). Co do podobieństwa to musisz zmienić mu ułożenie tych ust, o charakterze postaci decydują usta, proponuję na bardziej ironiczny ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

Postać trochę podobna do Jasona Stathama ale tylko troszeczkę.:-)

Muszę przyznać, że sam nigdy takich rzeczy nie robiłem, ale:

Usta nieciekawe. Płaskie.

Shaderki też takie sobie, brak rzęs a brwi jak namalowane.

Poza tym zmieniłbym kompozycję. Bo tutaj ten facet wygląda jak bylejaki ziomek z osiedla. Tylko kaptura mu brakuje i napisu HWDP.

Poza tym jakoś cienko w barach stoi. Nie ta postura.

 

Tak więc pracuj, pracuj bo tutaj niema taryfy ulgowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogóle nie jest źle. Czepiać sie można anatomi głowy w paru miejscach ale nie jest aż tak źle zebym tu musiał pokazywać dogłębnie o co chodzi :D Materiał garniacha za ciemny, czeba było troche renderek tez poprawić i materiał jaśniejszy. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, faktycznie troche to cienko wyszlo ale na dzień dzisiejszy chyba lepiej nie potrafie, szczerze mowiac teraz to ja tez juz nie widze podobienstwa (kiepawa tekstura) Troche treningu z mojej strony itp , a moze w przyszlosci bedzie lepiej. To chyba wszstko na ten temat, jeszce raz dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest źle ... wymądrzać sie nie będe bo sam jeszcze nic anatomicznego nie próbowałem ;) Jedyne co mnie razi... to to ubranie .. jest takie hm.. idealne.. bez zagnieceń ... jak z tworzywa sztucznego.

No i render taki nie ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności