Skocz do zawartości

Logo Polcon 2007


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe polcon organizuje Ad Astra - naleze do tego, ostatni polcon byl w Zielonej Gorze, plakietki lipne byly - wolali na nast orki - orgi - ogry- zielone gobliny - od zielonych koszulek organizatorow ;) A mnie wolali zielona paskudka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to byly wytyczne:

syrenka obowiazkowo w zasadzie, no i fantasy + sf

 

teraz pewnie bym inaczej ujal temat, ale nadal syrenka rakietowa mi sie podoba. :)

 

dzieki za komenty choc malo w nich konstruktywnej krytyki.

 

pozdrawiam

Ortheza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. typografia! czcionka mogłaby byc albo własna albo coś innego niż arial czy impact. po prostu jest za prymitywna

2. tracking liter jest definitywnie za mały, przy pomniejszeniu loga do 100px wszystko jest nieczytelne:

 

6662mf.gif

 

3. syrenka jest ok, ale znowu kłania się problem ze zmniejszeniem: od 100px nie widać już co to jest.

4. skoro (jak znalazłem przed chwilą w sieci) jest to logo zlotu miłośników fantastyki i rpg i skoro jest to impreza skierowana do młodzieży to czemu patrząc na to logo nie mogłem wydedukować dla czego/kogo/po co jest to logo?

 

tyle ode mnie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety dobrze gada. Najlepiej testuj loga drukując sobie np. na jednej kartce a4 3 wersje: 60 mm 40 mm i 20 mm u podstawy loga. Dochodzi oczywiście jeszcze kwestia wycinania na ploterze itp.

 

Ja tu widzę przerost formy nad treścią, połączenie syrenki z rakietą jest ok ale graficznie można by to inczej pokazać, w bardziej zwięzłej i prostej formie. Radzę popracować nad typografią bo to głównie tu kuleje, krój wogóle nie pasuje do symbolu i jest z nim niefortunnie połączony. Pamiętaj że jak nie możesz znaleźć odpowiedniej czcionki to zawsze można zmodyfikować już istniejącą lub nawet narysować od nowa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności