Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Chevy impala 64'


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No klimacik jak w mor* strzelił, nie sadziłem ze ktokolwiek tu robi takie rzeczy :] uwielbiam te amerykańskie krążowniki.

Efekty pracy nieźle sie mają.

Materiałów bym sie czepiał (uderzaja troche w resoraka), swiatła ale to pewnie robocza wersja...

...a teraz kolega mie powie czego tam nie ma wnetrza co ? obijamy sie ;)

To silnika tez pewnie nie ma - za tem jak to cacko bedzie jeździć ;)

Dłubaj Bubu dłubaj bo to samo sie nie zrobi a dobrze ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzia chompaki ;)

S3B--> w moim tez :)

Knysha--> łooohohohoh

wojtas damusTo--> matriały są troszke starsze bo to stare renderki. O jakie światła chodzi??? Oswiatła czyli klosze czy o światła co oświatlają??Bo jak o te co to oswietlają to............ to takich tu brak :) Srodka nie ma bo przymierzałem się do niego 89743658792345 razy i nie moge jakoś znaleźć czegoś co by mnie uszczęsliwiło :)

nielot007-->te miejsce co zaznaczyłem jest zamieszane :) dlatego zaznaczone. Mam printy tylko boku i góry, reszta ze zdjęc, najgorsze były zderzaki :/ atrapa troszkę inna (inna ilość zeberek), ale lepiej nie zrobie

(chyba) jak narazie :)A tu zapodziany przedni zderzak jeszcze

kkkkkkkkkkkk8wq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta to nawet zderzakn ie pokaze :/ Wczoraj moja kochana 6600 odmówiła posłuszeństwa :/ Zaczęła walić artami i znowu przesiadłem się na miluśką 789555555578 letnią Ati z 6mb na pokładzie :/ Gf leci na gware, tylko ciekawe czy przyjmą po tym co ona przszła ;)

EDIT:

hehehe właśnie oddałem i ziąąą oglądął ją z kazej strony czy przypadkiem nie spuchła miejscami :) Ale niestety nic nie znalazł i przyjął :) Heh nop, ale ciekawe co powiedzą w serwisie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności