Skocz do zawartości

Scena 3D: pierwsze Pracki


Rekomendowane odpowiedzi

witam przedstawiam wam moje pierwsze pracki ( oczywiscie po przestudiowaniu kilku tutoriali ) w maxie i v rayu 10903 ( na który uczulił mnie moj kumpel ) kieliszki powstały jako pierwsze na podstawie tutka a pokój to juz mój projekt na potrzeby nauki nauki vraya

oceniajcie i radzcie thx za krytyke....

jako ze nie mogłem załadowac jpg daje linki

http://img399.imageshack.us/img399/8497/3dkieliszkijpeg0tt.jpg

http://img399.imageshack.us/img399/2327/3dpokjjpeg3ow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Panie hkropinski.

Z tego co zauważyłem to stwierdzenia typu :

--słaby render,do kitu materiały ,ogólnie tragicznie --są pana domeną.

Przecież tutaj kolega wyraźnie napisał ,że to jego pierwsze pracki i myśle ,iż należy wykazać troche wyrozumiałości w stosunku do prac początkujących grafików.Sam jestem jeszcze raczkującym grafikiem i sądze,że gdyby każdy mi tak pisał to szybko skończył bym zabawe z 3d.Ja uważam ,że jak na pierwsze pracki to naprawde super.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie zgadzam się z panem DAYMON, gdyby wszyscy raczkujacy robili super vizki to nie byłoby tego forum, dzięki DAYMON za wsparcie, ale oczywiście postaram sie poprawić w swojej pracy i robic postepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie hkropinski.

Z tego co zauważyłem to stwierdzenia typu :

--słaby render,do kitu materiały ,ogólnie tragicznie --są pana domeną.

Przecież tutaj kolega wyraźnie napisał ,że to jego pierwsze pracki i myśle ,iż należy wykazać troche wyrozumiałości w stosunku do prac początkujących grafików.Sam jestem jeszcze raczkującym grafikiem i sądze,że gdyby każdy mi tak pisał to szybko skończył bym zabawe z 3d.Ja uważam ,że jak na pierwsze pracki to naprawde super.Pozdrawiam .

 

rozumiem Twoje zniesmaczenie jednak spójrz na to w inny sposób. Nie pisze tego po to by załamać autora pracy, lecz pokazać mu jego błędy. Zapewniam Cię, że lepiej osobę skrytykować niż pochwalić. Powiedzialem to co mi się nie podoba w tej pracy, i wolałbym żeby moje wypowiedzi były spokojnie analizowane przez autora niż sprawdzanie jak są napisaene - przez innych użytkowników. W żadnym wypadku nie mam zamiaru nikogo zniechęcić do grafiki jednak sądzę że w wielu pracach należy sporo poprawić ( w moich również więc ja oczekuję krytyki ) i dlatego piszę szczerze co o tym myśle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no... moim zdaniem jak na początek prace są super!

mi bardziej podoba się druga wizka, ale co do tej głębi to możę RA ma troche racji ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski - wreszcie cos inego napisles, w sumie to masz racje z tymi wypowiedziemi, ale moglbys oprocz pisania co sie nie podoba napisac tez co sie podoba.

-----------------

Z pracek, podoba mi sie kieliszek, ten stojacy wyglada naprawde przekonujoco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności