Skocz do zawartości

[Architektura] Niska zabudowa mieszkaniowa


marograf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie sie podoba, ale w dziupli bez balkonu na poddaszu nie chciałbym mieszkac.

I sadzac po wzroscie przechodniow kondygnacja ma nieco ponad 2m :!o

E: chociaz, dłuzej sie wpatrując juz sam nie wiem.

Fajne jest i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka ok, ale ludzie przepaleni i przyziemie nieczytelne. No i kiepsko zieleń wyszła. A projekt.. wg. mnie lipa troche jak na warszawę, bo te motywy takie zakopiańskie raczej są. To raz. Dwa, ze to jak już ktoś zauważył chaotyczne strasznie. Z dupy tak jeden wyższy drugi niższy obok siebie stoją... jakoś bez zamysłu, a na środku obleśny plac zabaw z katalogu.... brakuje psich kup do okoła..

 

sory za brutalność pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome - ja tu tylko sprzątam ;). Projektowanie to nie moja działka. Więc jeśli "chaos" dotyczy architektury to nie do mnie. Jeśli samej sceny to brzmi jak... zaleta :), dzięki.

 

hunter - zwróć uwage na konstrukcje balkonów. Ogrodzenia schodzą poniżej płyty balkonowej i pewnie stąd to wrażenie. Ludzie mają wzrost w granicy, ale tej górnej, np. dziewczyny po prawej i pani na balkonie mają po około 180 cm, pan w niebieskiej koszulce - pod 2 m.

 

pio-trek - model z Archicada, renderowane w Mental Ray, oryginalny plik ma 3937x2094, 3h 14min na Sempronie 2400+ i 512 MB RAM

 

Widok z lotu ptaka:

MD_lp_1f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizka okej, ale architektura i planowanie tragedia, czesc mieszkan jest zupelnie nieatrakcyjna przez takie umieszczenie, nie dosc ze ciemno to jeszcze widze sasiada ktory zaklada galoty co ranek.. poza tym, budynki sa za blisko siebie.

parking tez fatalnie rozwiazany a gdzie tu droga p/poż. - jak sie pali las to tylko zabrac ostatnie czyste majtki, komputer i uciekac.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki fajne.wszystko czytelne co trzeba.budynki tez ujda.tylko ustawienie dziwne.wogle nie wykorzystuje waloru polożenia przy lesie.w takim miejscu to powinna byc nadrzedna sprawa.a tu wszystkie bydynki dupa do lasu sie wypiely;].ale twoja robota czyli wizki luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizki jak na mnie miodzio ale pan projektant to rózgą powinien dostac. Sądząc po dojściach do budynków to to jedno takie obsługiwane jest jedną klatką schodową, chyba troche mało bo jak dobrze pamiętam to max. 20m od klatki do mieszkania ma byc a tu to chba więcej dużo. No i to ustawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności