Skocz do zawartości

Animacja weselna: Toast


streaker

Rekomendowane odpowiedzi

Link: http://streaker.xoompages.com/portfolio/kieliszki.rar

Rozmiar Pliku: 2.4 MB

Format: Quick Time H.264

Czas: 7s

Rozdzielczość: 360x288

 

Animacja ta ma być przerywnikiem do filmu z wesela, przed pierszym toastem. Projekt wykonywałem ja i mój brat. Jest dużo glow'a, starglow'a (powstrzymaliśmy się od użycia shine'a :D ), czyli to co większość ludzi lubi.

W oryginale kolory są troche bardziej nasycone (uroki kodeka H.264).

Komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest fajnie :) w klimacie .. :) Bajecznie i sympatycznie... muzyczka bardzo fajnie dopasowana. Mi najbardziej szkoda tych bąbelków w kieliszkach.... dodają smaczku i świetnie wykańczają całość, a niestety prawie w ogóle ich nie widać... tylko tyci tyci coś tam przebija. Jak dla mnie za mało.

Reszta jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowa Kris.

 

W założeniu ma to być cała seria, toast, pierwszy taniec, tort, oczepiny i podziękowanie dla rodziców.

 

Wczoraj zrobiliśmy pierwszy taniec, który prezentuje, całość utrzymana w podobnej konwencji (właściwie bazuje na tym samym projekcie), chcemy żeby wszystko było w jednym stylu.

 

LINK: http://streaker.xoompages.com/portfolio/16_video.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam :D.. bardzo ladne jak na weselny filmik..jak krecicie wesela to super sprawa miec takie wstawki, widzialem 1 filmik poki co robiony przez "profesjonaliste" ktory byl jednym wielkim G* . Dobrze ze wsawiles tego X bo pewnie wiele osob by takich sie znalazlo co by sobie taka wstawke walnelo jako swoja. Ajne Guten łorken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Super wstawki : ) Do ślubu mi daleko ale dopiero co miałem za sobą studniówke i niestety płyta z niej nie zachwyca : ) A tutaj prosze : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności