Skocz do zawartości

Epson Stylus


arturros

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam tzw. narzędzie wielofunkcyjne EPSON STYLUS DX3800. i bylo spoko poki sie czarny tusz nie szkończył. teraz wogole nie chce drukowac mimo tego ze mam jeszcze w srodku pelne trzy pojemniki z tuszem (czerwony żółty i niebieski [czy tympodobne])

wie ktos co zrobic z tym fantem bo potrzebuje na dzis wydruk :/ a ten shit nie chce dzialac juz z godzine z tym walcze i tylko sie wk#$@#$.

z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

arturros od tygodnia mam tez ta drukarke (identyczna!) i czarny tusz tez mi sie skonczyl, ale wyskakuje za kazdym razem pytanie czy chce zrobic czarny wydruk korzystajac z mieszania pozostalych i drukuje ladnie

a jak u Ciebie tego nie ma, to po prostu zmien kolor dokumentu na ciemny niebieski, kiedys tak robilem na starym Epsonie

a swoja droga strasznie szybko czarny tusz schodzi w DX3800, mi starczyl na wydrukowanie tylko 85 stron!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud wlasnie problem tkwi w tym:) że mi również wyskakiwalo takie pytanie... ale do czasu i nagle przestało wyskakic. może jest gdzies opcja do korzystania z pozostalych pojemnikow, lecz niestety nie znalazlem:(....

co do zmiany koloru dokumentu niestety jest to samo.. brak tuszu nie można wydrukowac... no i masz racje. za szybko ten tusz schodzi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdybym to wiedzial to byl tego nie kupowal, bo w sumie skaner mam inny a jak chce ksero to robie sobie za 6gr w sklepie i o wiele szybciej :/

osobiscie zaluje zakupu, tymbardziej ze oszukali z tym ze drukuje 19str/min bo mi tylko 9str/min robi...; oni robia te testy na czystych kartkach??

PS. a widocznie mam jeszcze jakies kropelki czarnego i pewnie jak mi sie zupelnie skonczy to tez bede mial ta sytuacje :), jutro zakladam sobie nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności