Skocz do zawartości

dlaczego nie kompetentne osoby dostaja admina?!


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy potraktować forum jako publikację, bo jest to publikacja swoistego rodzaju. Nie jako chat tylko własnie bazę pewnych informacji które ktoś mógłby kiedyś spisać, wydrukować i wydać jako książkę.

 

Regulamin regulaminem ale pewne zasady są niepisane i najlepiej by było gdyby nikomu nie trzeba było tego tłumaczyć, to powinno wynikać z samej formy publikowania wypowiedzi.

 

Mi absolutnie nie przeszkadzają jakieś tam tzw. "brzydkie słowa" dopóki nie są stosowane w formie jakiej ekstremalne przykłady podał nieco wyżej tweety, (chociaż z tego co pamiętam to podobe się zdażały na forum) albo nie obrażaja innych użytkowników.

 

To takie moje małe 3 grosiki do dyskusji :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przyznaję, że dla całego środowiska jakie stanowimy tu, na forum, to, jaki jest ktoś w realu nie ma żadnego znaczenia. To, co wspomniałem o Kurcie napisałem przede wszystkim po to, zeby ukazać, iż moim zdaniem da się to wszystko odkrecić przy dobrej woli wszystkisch stron.

Znam modów i wiem, ze faktycznie na uszach stają, by być uczciwymi. Już nieraz, zwłaszcza Hindus, wspominał, że jako ludzie moderacja ma prawo mieć gorsze dni (miesiączka? :D ).

Przyznaję, że Kurt nieraz przegina, niemniej jednak moim zdaniem wynika to z jego temperamentu oraz trudności z pogodzeniem się z tym, ze będąc ambitnym i utalentowanym równolegle na forum nie jest akceptowany ze wzgledu na jego ekscentryczne opinie i komentarze.

 

Proponuję, by całą sprawę załatwić tak, że od tego momentu w tym wątku wszyscy, którzy mieli, lub mają jakieś animozje z Kurtem, a uwazają, ze warto dołożyć starań, aby relacja z Kurtem wróciła do normy akceptowalnej społecznie, wyraźnie napisali, kierując te słowa bezpośrednio do Kurta, że od tego momentu deklarują rezygnację z wszelkich uprzedzeń do niego, oraz - jeśli uznają, ze są mu winni przeprosiny chociażby za owe uprzedzenia - przeprosili go.

Ta deklaracja nie zagwarantuje sukcesu temu planowi, ale przynajmniej te osoby, które ją złożą - będa miały czyste ręce i sumienie, że zrobiły to, co mogły, by swoją relację z Kurtem naprawić.

 

Proponuję też założenie osobnego wątku (zresztą zaraz to sam zrobię), w którym będzie można dalej rozpatrywac kwestie wulgaryzmów na forum, ale już abstrachując od osoby Kurta jako wątku głównego.

 

 

Kurt, wiem, że to czytasz. Zwróć uwagę na powyższe słowa moderatorów, którzy jasno i otwarcie przyznali, że nie czerpią ani przyjemności, ani satysfakcji z banowania Ciebie, a jedynie wykonują swoje obowiązki wynikające z pełnionej funkcji. w tym momencie, pisząc ten post nie wiem, jaka będie na niego reakcja, lecz wierzę, że takie deklaracje, o jakich złożenie prosiłem - zostaną złożone. na nie również zwróć uwagę.

Wiem, że wbrew temu, co napisałeś zalezy Ci na tym forum.

Wiem, że mimo iz jesteś w goracej wodzie kąpany nie brak Ci tez rozsądku i wiesz, co jest dobre, a co złe. Proponuje zakopanie raz na zawsze topora wojennego i wierzę, ze to zrobisz.

 

Kurt, nie miałem dotąd do Ciebie uprzedzen i nie byliiśmy w konflikcie, ale mimo to deklaruję nie tworzenia wzgledem ciebie uprzedzeń i jeśli w jakikolwiek sposób sprawiłem Ci przykrość - bardzo Cie za to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo! Cios :( a takiego fajnego jadowitego posta napisałem.

Na ale się wstrzymam skoro teraz pora na ogólne przeprosiny i całusy.

 

Shogun 3D:Cenię w Tobie to że bronisz kumpla pomimo wielkiego frontu ANTY-KURT. Wielki RESPECT i chciałbym aby w chwili próby moi kumple okazali się równie twardzi.

 

Leru: Jakby powód BANANA był jawny to zniknełyby teorie spisków oraz niejasne podejrzenia o personalne niechęci na lini user-mod.

 

Dodatkowo pełniłoby to funkcję edukacyjną co można a co się nie podoba, a co do niechęci innych userów do zbanowanych to troche przesada ;) jakby ktoś dostał bana za obrzucenie mięsem Moda to stałby się choć przez chwilę lokalnym robin hoodem :D

Polacy przecież kochają niepokornych!

 

To tylko moja sugestia zmiany. Wszyscy zaakceptowaliśmy regulamin i jedziemy według niego.

 

P.S. jak chcecie komus nawtykać to napiszcie GIEZŁO CI W PRUKWĘ co w swobodnym tłumaczeniu ze staropolskiego oznacza nie mniej nie więcej tylko powszechnie stosowane radosne i ekscytujace "Ch** Ci w **pę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraźnie napisali, kierując te słowa bezpośrednio do Kurta, że od tego momentu deklarują rezygnację z wszelkich uprzedzeń do niego, oraz - jeśli uznają, ze są mu winni przeprosiny chociażby za owe uprzedzenia - przeprosili go.

 

Problem jednak w tym że nikt nie powinien czuć tutaj potrzeby przepraszania - jesli kurt poczuł się urażony to tylko i wyłacznie z swojej własnej winy - należało by postawić się w sytuacji osoby do której kurt skierował się w conajmniej w sposób naganny - jak mógł odczuć to obrażany użytkownik - my podjeliśmy działania w tym kierunku.

 

Myśle że kolejny wątek jest zbędny - kurt ma tutaj swój wiec nich sobie korzysta z niego dowoli. Wszelkie swoje zażalenia w kwesti pracy moderatorów moze umieszczać własnie tutaj - w koncu po to założył ten wątek aby wyjasnic takie sprawy.

 

Shogun musiałes że proponujesz zakopanie topora wojennego - moim zdaniem tu nie chodzi o zakopanie badz nie bo nie na tym ma to polegac - kurt musi zrozumiec to co teraz napisze i zaakceptowac aby wszystko odnosnie współpracy grało tak jak należy :) wiec :

 

Mysle ze wspomniane deklaracje to juz lekka przesada.

 

kurt dostał bana za przeklenstwa i wyzwiska w kierunku innej osoby, gdyby napisał np wczesniej do mnie ze user b pisze wulgaryzmy na usera c to tez w przypadku tego usera poszedł by ban - jak by nie chciał sie podporzadkowac (czyt. nie przezywac nikogo w taki sposób) W przypadku kurta nie było już ostrzezen bo po pierwsze - ostrzezenia ida w przypadku mniej ostrych wyzwisk typu np osioł i dla nowych userów, ktos kto był juz banowany 7 razy, kto siedzi na forum naprawde spory okres czasu od momentu rejestracji powinien liczyc sie z tym ze tego typu odzywka odrazu spowoduje zbanowanie uzytkownika - nie mozna sie dziwic - nawet dziecko któremu powtarzamy co jest BE wkoncu się nauczy. Jesli zas kurtowi chodzi o innych userów - z swojej strony moge obiecac ze jesli przyjdze do mnie z informacja odnosnie złego zachowania ktore mogło zostac pominięte przez innego moderatora w ogromie spraw odnosnie portalu wyciagne pociagne danego uzytkownika do konsekwencji.

 

Kurt musi zrozumiec ze my jestesmy dla Was a nie przeciwko Wam. I jesli myslisz ze np którys mod powinienem go przepraszac to może powinienes zastanowic sie czy to nie on powinien przeprosic uzytkownika do którego kierował 'słowa' za które spotkała go kara.

 

Przedstawił wam całą sytuacje w taki sposób że wszyło na to że wszyscy modzi są źli i źle robią, uwzieli sie na niego itd. Prawda jest taka że nie stara sie docenic tych wszystkich zwlekan z strony moderatorów. Ale co to za rozmwa z skoro kogoś wątek wogóle nie interesuje.

 

Prawda jest taka że na forum wystarczy zachowywanie się wedle zasad wychowania wyciągnietych z domu, i przykazan (nie bluźnij, nie kradnij) Przeciętny człowiek postępujący wg wspomianych zasad nie musi nawet czytac regulaminu żeby wiedzieć ze hamstwem - wedle zasady - chcesz byc szanowany ? szanuj innych.

 

zdeno - ale my was naprawde nie okłamujemy tutaj odnosnie banów :) nikt nie daje bana za to czy lubi czy nie lubi danego usera, za to ze napisał cos innym kolorem czcionki - ban to juz jest naprawde ostatecznosc - gdy zawodzi chec porozumienia sie z drugiej strony która rzadko kiedy konczy sie miło.

 

Wyswietlanie informacji odnosnie banów maja tylko i wyłacznie modzi i adminnistrator - nikt wiecej - i watpie by cos w tej kwesti sie zmieniło. Ale powiem w tajemnicy ;) że my mamy większy regulamin względem was niz wy wobec forum. Więc i tak jestescie w dogodnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoooko ;) mi tam dobrze taka jak jest. tylko tak podpowiadam jak można ukrócić takie dywagacje i podpieranie się argumentami z rozmów GG, których inni nie znają.

Jednoczesnie opisując występek mod wybijałby z ręki przestępcy oręż do snucia fałszywych oskarżeń i psucia powietrza.

Pewnie ta cała dyskusja to wynik napięcia przed wydaniem Maxwella 1.0 ;)

Jak się tak skończy to proponuję o legalności oprogramowania. Też może być spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus, masz rację, totez proponowałem składanie takich deklaracji dobrowolnie.

Nie chodzi mi o to, kto zawinił. Dla mnie wazne jest to, by już więcej takich konfliktów z Kurtem nie było. Wyciągniecie ręki na zgodę ma za zadanie danie mu podstawy do zastanowienia się i ew. starań zmiany zachowania.

Czasem warto okazać w szczególny sposób chęć pogodzenia, jeśli faktycznie na tej zgodzie zależy, niezaleznie, która strona w konflikcie się jest.

Zło mozna wyleczyć tylko dobrem.

Zdenio: dobrze Ci tak, jak jest? Obecnie trwa nadal konflikt z Kurtem... to Ci pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja od początku wątku wyciągam ręke do Kurta i robie to też teraz - naprawde nic do niego nie mam, oferuje mu pomoc jesli by miał jakies problemy na forum bądz zatargi - ja jestem do jego dyspozycji i gdy napisze to napewno podejme działania.

 

Tak samo i reszta z Was.

 

Jesli np kurt będzie sie zachowywał jak przystało na usera tego forum to moge mu zagwarantowac że wszystko będzie pięknie - tylko prosze o niestosowanie wulgaryzmów z jego strony i w miare porządne zachowanie - przecież to zaden rygor nie wyzywac innych od najgorszych.

 

Brak info odnosnie banów na forum dla wszystkich userów moge tłumaczyć głownie tym ze nie chcemy prać brudów co niektórych (nikogo z was) userów na forum. Ban często charakteryzuje sie tym że ma daleko idące konsekwencje. Czesto są prowadzone dyskusje czy jest sens banowania, rozmowy z łobuzem ;) itd nim ban zostanie przyznany wiec wcale nie jest tak prosto dostac bana - zwłaszcza gdy user obieca juz wiecej tego nie robic i naprawde nie powtarza sie taka sytuacja. Uwierzcie.

 

Maxwell nie ma tu nic do znaczenia - ja jestem spokojny :) ja tylko bronie naszego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już sprawy KURTa nie dotykałem po Twoim poście nawołującym do zgody. Mi pasuje tak jak jest odnośnie zasad na forum bo to i tak jedno z najlepszych w Polsce bez podziału na kategorie wagowe.

 

I nie Zdenio tylko Zdeno Siogunie 3D ;)

 

Moim zdaniem to KURT powienien przeprosić za dotychczasowe powożenie własną osobą i okazywaniem ludziom zwisu szacunku w ich kierunku.

To że KURT prezentuje typ "rozkapryszonego jedynaka" który skacze na głowe z regału aby zwrócić uwagę towarzystwa to jest jego problem i nie odwracajmy kota ogonem. Nie wszyscy jesteśmy Chryystusami (wbrew Koterskiemu) i raczej nikt się nie wyrywa na nadstawienie drugiego policzka.

 

Jak mówiłem jestem tylko biernym obserwatorem GAME ARTu i nigdy mi ON osobiście na odcisk nie nastąpił tak też nie mam moralnego prawa wyrywać się przez szereg.

Myśle jednak że szanse na powrót do normalności są duże. Jak KURT ochłonie, wyluzuje i będzie się koncentrował na merytorycznych rozważaniach w ramach wątków to nikt go nie będzie atakował. Nikomu nie zależy na wdeptywaniu go w ziemię, byle on nie zamiatał ludźmi.

 

Edit: Maxwell ma wpływ na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności