Skocz do zawartości

Scena 3D: Projekt "PERFONA"


Endriu_M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze. Butelka jest kompletnie nieporęczna... i chyba nie do zrobienia w rzeczywistości. :) Robiłem to tak dla sportu. Granica płynu... no właśnie. Powinien być jakiś menisk, czy cóś. Moja wina. Ściąłem to równo jak gilotyną. Coś się z tym zrobi. Pozdrawiam.

 

Endriu_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIby fajne ale dajcie se ludzie juz siana z tymi perfumami :P co chwilke nowe scenki a to jedno i to samo :P nudno sie robi

 

Wiesz Na forum panują "Trendy". Tak jak panienki. Jak jedna zobaczy że druga ma fajną kieckę to zaraz chce mieć taką samą lub lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Lis! A co jest na Pana stronie? Kieliszek (!!!)... fotel... wnętrze... Jakie to nudne i standardowe... Takie trendy... Prawda? A Pan - panie Wizz też nie jest pod tym względem lepszy. W zasadzie na tym forum jest chyba zamieszczona tylko jedna Pana praca. Nie specjalnie przepadam, kiedy ktoś mnie obraża, a co do tematów prac to raczej ja je sobie będę wybierał, a nie szanowni Panowie. Pozdrawiam! Endiu_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku. Opanuj się. Przecież ja do ciebie nic nie mam. Twoja praca mi się podoba. A to, że wizz zauważył, że ostatnio często pojawiają się perfumy to ja tylko dodałem, że to nie odnosi się tylko do perfum. (taki off topic).

 

PS: Co do prac na forum to są wszystkie które są w portfolio.

Tak, więc jeśli poczuł się PAN obrażony to bardzo uniżenie przepraszam PANA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. render słaby (shadery świadło.. i w ogóle.. troche takie scanlinowe ;) )

kształt butelki ciekawy .. to trzeba przyznać..

 

też chciałem zrobić perfumy :) ale po pracy swrsc nie ma sensu :] poczekam aż przestaną być na topie...

może klknę autko.. dawno nie było na forum xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis: po prostu uważam, że lekko uszczypliwe komentarze są całkowicie zbyteczne na tym forum. Przepraszam, za ostrą reakcję, ale nie lubię po prostu "bicia piany", znacznie lepsza jest konkretna krytyka niż pisanie "że to tak jak z panienkami". I tyle. Pozdrawiam.

 

PS A tak swoją drogą, to uważam, że szkło i wszelakiego rodzaju butelki są wdzięcznym tematem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności