Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Dwarf (in progress)


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

dlonie bede jeszcze mapowale i texturowal wiec jeszcze tam pozmieniam + normal mapka wiec powinno byc cool.

... renrerki sa slabe bo jak mam czekac wiecej niz 5min na cos to mnie na sama mysle zniecheca. poza tym z samym oswietleniem bede walczyl chyba na koncu. rendera tak na szybko z cieniami na brodzie.

359an.jpg

prosze tylko nic nie mowcie o cieniach tej brody... i tak czekalem chyba z 5 min :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... cholera nawet nie wiesz jak mam ochote wyzwac Cie na jakas bitwe ;) pewnie bym chwalebnie polegl ale jaka to byla by zabawa!!

 

eee dla zabawy spoko mozemy sie pobic , ale o zlote kalesony to nie ;)

 

Co do postaci jest lepiej :) jak w przyszlosci robisz buta to pierw zrob stope zwyczajna max low poly , i potem z tego zrob bucika tak jest najlatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol kurt_hectic swietne refki wielkie dzieki napewno sie przydadza w nastepnych projektach

pozdrawiam.

 

Matti- dzieki i powodzenia z glowa, mysle ze masz silne podstawy i duze umiejetnosci w 3d, wiec pozostaje tylko pracowac i udowodnic sobie ze jest nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten krasnal. Mi nawet przypomina krasnoluda, najbardziej podoba mi się muskulatura, nie do końca podobają mi się włosy. Jak się chwile pozachwycałem musklaturą to zobaczyłem że nogi wypadają przy tym dośc blado, jedyne co wnosi jakieś urozmaicenie to buty, może daj dziwniejsze spodnie jakieś. Co do samych butów to są dość ciekawe, tylko ta drewniana podeszwa jest nowiutka ( 0 zadrapań, uszkodzeń ) jakby prosto od szewca/stolarza, co IMHO strasznie się kłóci z popękaną skórą na holewach.

 

Generalnie pracka mi się podoba. Czekam niecierpliwie na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba postać, szczególnie mięśnie (detale) i ciuchy. Tylko nie wiem czy mi sie zdaję ale coś wychodzi niebieskiego przez lewą rękę, ale może tak ma być. Dla mnie jest cool i tylko mówi mi o tym że mam jeszcze dużo do nauki. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRIMOR-VETO, krasnoludy maja brzuch po to zeby magazynowac w nim odwage saczona z kolejnych dzbanow, a nie od picia piwa, z pewnoscia jestes nedznym, goblinskim trolem rozpuszczajacym takie wiesci, elfy Ci placa? Prosze nei sluchac falszywych plotek rozpuszczanych przez tego obrazoburce na temat najzacniejszej i jedynej rasy rozumenj :) takie rasistowskei teksty powinny byc natychmiast usuwane :)

 

ten tuaj to czlowiek, bardzo fajnie zrobiony wojownik, wyglada dobrze, gdzies tu chyba za kadrem czaji sie smok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności