Skocz do zawartości

Wip 2D: szkice aut


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ten osttani ciekawy i wmiare twoich mozliwosci wszysciutko jest proste...kolorowanie tez nie jest zle za to teraz musisz wymyslec jakis ciekawy spoosb rysowania feli zeby nie wyroznialy sie tak od karoserii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderingi tych samochodów wychodzą Ci całkiem spoko, ale moim zdaniem w rysunkach coś jest nie tak z perspektywą. Np. ostatnie szkice alfy - można odnieść wrażenie, że to 3 zupełnie różne auta. Pierwsze od góry jest zdecydowanie węższe (a przynajmniej takie się wydaje) od tego na samym dole. Z kolei ten środkowy wygląda jakby był nieco krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że taki odkop, no i któryś tam post pod rząd (mam nadzieje że nie zgine za to) ale wrucam moje ostatnie szkice no i projekty na konkurs micry :P

 

Micra projekt

 

9634061007e52d3dm.jpg 92736e7eef2d326em.jpg 223b49f679c1f435m.jpg fd7fee5c2aa2a716m.jpg f0adcb98884555a5m.jpg 05d6669c47b2efafm.jpg 41ab9596bd2953bbm.jpg

 

no i tam pare ostatnich szkiców

 

925684f66a44d00dm.jpg 3d2fd025d9f23b3am.jpg 4d49fc82cb1309e9m.jpg d55dea7f19500305m.jpg

 

 

PS Od dzisiaj mam tablet, więc teraz będe raczej w PS robił, ale oczywiście jeszcze będe robić flamastrami (w tym 4 copicami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja chcialbym sie autora o cos zapytac. Jestem nowy jesli chodzi o szkice tzn rysuje ale nigdy nie probowalem kolorowac... rozumiem ze brawisz je na komputerze ? w jakim programie ? i jakich efektow i np. pedzli do tego uzywasz? Moze ktos poradzi bo zielony jestem :) albo jakis tutorial do takich prac ma ktos ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... powaznie ? no to bede musial poprobowac...

 

a jeszcze mam pytanie (z gory przepraszam ze tak nie do tematu) jakim efektem (bo co do programu to domyslam sie ze w photoshopie) robicie ten speed painting ? a moze ma ktos tutorial do tego ? jeszcze tego nie probowalem nigdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remedy - faktycznie, jest tak jak mówisz :) dzięki za uwage ;)

 

Kim Bo - tego robiłem tabletem w ps-ie ze szkicu. Robiłem go tak długo ponieważ uczyłem się pracy na tablecie i różnych rzeczy na fotoshopie, próbowałem różnymi bruschami i takie tam :P

 

A tu jest po kolei jak powstawał, heh bo co jakiś czas zapisywałem w razie jakbym zepsuł coś :P

http://mustangshelby.fotosik.pl/albumy/74199.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoł

 

Tu taki szkic hondy

 

557020dc293e3218m.jpg

 

i Poldek coupe

 

a3462da4a16e20ffm.jpg

 

 

Na ten pomysł (Polda) wpadł Dino i razem zrobiliśmy poldka coupe :) Ale pomysł Marcina jest dużo lepszy moim zdaniem :P A co do hondy to ta sama historia co z polonezem tylko ze z miwt'em rysowalismy :) Projekt Tomka to już naprawde wysoki poziom, na cdn wciąż na pierwszą strone się dostaje :P

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to Ty tu robisz największe postępy...ja bardzo bym chciał tak szybko się uczyć projektowania jak Ty.. poldek jest bardzo fajny, szczególnie podoba mi się kształt świateł, fajne wykonanie, jeden mały aspekt nad którym radziłbym Ci popracować to koła... koła (elipsy) to podobno najtrudniejsze elementy samochodu do narysowania, jak opanujesz zasade wpisywania ich w bryłe to będziesz Wielkim Władcą Projektowania! powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności