Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokój z niebieską kanapą


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: witam po dlugiej przerwie,bo prawie polrocznej, kiedy zgubilem moj login i haslo a z lenistwa nie chcialo mi sie drugi raz rejestrowac :P. To moja pierwsza praca nastawionana realizm, bo do tej pory zajmowałem się modelowaniem a tekstury rendery i swiatlo zostawilem sobie na pozniej. Zdaje sobie sprawde z bledów (dziwny obraz po prawej i cien dywanu ) ale render trwal godzinke wiec nie chcialo mi sie tego poprawiac :). Chodzi mi o wasza opinie na temat shaderow i oswietlenia, ogolnego wrazenia i surowa krytyke :) (render: Vray, Soft: 3dsmax 7).

http://img508.imageshack.us/img508/2572/pokoj0oo.jpg[\IMG][\IMG] http://img508.imageshack.us/img508/2572/pokoj0oo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć!!! zakładajac ze to na scianie to emulsja,to i tak totalnie nienaturalnie odbija światło, latajacy dywan to dwa, podłoga materjał straszy niesamowicie, sam model kanapy ok ale kocyk, cos mu sie stało_______mówiłes zeby pojechac po tobie to pojechałem________Pozdro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale brzydkie bardzo.

 

- Latający dywan

- Textura kanapy z TT objechana na hama i masakrycznie złe mapowanie

- Detali brak(listwa przypodłogowa)

- Straszny bump na ścianie

 

taka prawda. Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiłem ze zajmowalem sie modelowaniem bo to prawda... mam sporo twarzy i kilka bryk na komputerze... a ta praca to moja PIERWSZA PRACA OTEKSTUROWANA I OSWIETLONA ktora jest nastawiona na realizm!! grafika zajmuje sie okolo pol roku dopiero....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZA PRACA OTEKSTUROWANA I OSWIETLONA ktora jest nastawiona na realizm

 

hmmm... no niewiem... widzisz tu cos realistycznego?? radzilbym poprzerabiac sporo tutoriali o teksturowaniu i oswietleniu a na serio bedzie duzo lepiej, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelowanie.. realizm..

 

..a zastanawiales sie nad kadrem kiedys? skoro sie juz upierasz ze musi to byc kawał ściany sofa i dywan .. czyli 3 rzeczy które przewijaja sie przez 70% wątków to może warto by było zaskoczyć jkaiś niecodziennym kadrem chociaż?

 

a uwagi ? jakoś trudno coś powiedzieć bo jak ktoś juz wsponiał - lewitujący dywan i blaszana płachta na kanapie mnie zbyt rozpaszaja ;)

 

pozdro! ..popracuj nad kadrem.. poszukaj najpierw sam niedorubek i potem wrzuc z poprawkami moze?

 

..powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności