Skocz do zawartości

Nieaktywny "footstep mode" w biped - co zrobić


L_Devil

Rekomendowane odpowiedzi

Zmergowałem sobie model z biped do sceny, przeskalowałem go, dodałem mu przedmiot do ręki i zatrzymałem się jak wryty - przycisk footstep mode jest nieaktywny!

Przejrzałem helpa, ale tam nie ma ani słowa o jakichokolwiek ustawieniach, mogących uczynić ten przycisk nieaktywnym. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie uzywam bipeda ale z tego co pamietam to CS ma takie cus, ze jak dajesz footstep to nie mozesz animawac no i na odwrot czyli jak masz wlaczonego moda ze animujesz to nie mozesz robic footstepa. Rozwiazaniem sa warstwy ktore zostaly wprowadzone do CSa. Czyli musisz storzyc nowa warstwe i tam zrobic foota a pozniej zanimowac tylko warstwy ktora to ma globalna kontrole. Ale co jak gdzie poprzelanczac to ja tego niwim. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze super jak masz wlaczonego "ludzika" nie mozesz tworzyc footstepsa wiec wylacz ludzika i bedziesz mogl dzialac :)

tzw nie trzeba tworzyc nowych warst (choc mozna) tylko ze jak juz masz wlaczonego footstepsa to nie mozesz nic zrobi ani poustawiac kosci (aby bardziej realniej chodzil) ale wystarczy ze odznaczysz (po stworzeniu footstepsa) footstepsa i bedziesz mogl "poprawiac", na moje oko (tak jak pisal OKO) masz zaznaczonego ludzika

a jesli chodzi o laczenie animacji z footstepsem to nie ma problemu nawet w jednej warstwiem gdyz robilem wlasnie tak zrobilem footstepsa i na koncu dalem jak cos pisze... :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności