Skocz do zawartości

nowe portfolio


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Oto właśnie doskonały przykład że cała potęga w portfoliach to zawartość. Prosto, czysto, ślicznie :) Oglądający skupia się na pracach, nie na stronie. Tak się tylko zastanawiałem czy ta strona startowa jest potrzebna, ale doszedłem do wniosku że jest ok ;] Bardzo fajnie że strona "about" jest potraktowana inaczej, robi się bardziej dynamicznie, ciekawie. A prace ? O pracach można by pisać i pisać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takimi pracami to nawet jak byś ochłapa zrobił a nie strone to by było great :) - fajne to menu na początku. Odnośnie prac - moje zdanie znasz - szybko chodzi ta stronka. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo przyjemna stronka, niezły design, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to menu na początku (to żółte) - na 1280x1024 urywa się na trawie i zostaje puste, czarne msce pod nią. Może warto byłoby je przyciągnąć do spodu strony i wydłużyć pomarańczowy pasek na górze? Albo zostawić tak, jak jest - przyciągnięte do góry, a dorobić jakiś dłuższy dół.. albo jakoś zakończyć :)

Ogólnie, gdyby nie ten mankament, jest świetnie - w szkolnej skali daję 5 (za początkowy obrazek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności