Skocz do zawartości

Postać 3D: Paladyn


KRUQ

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy VIP więc proszę o wyrozumiałość i wsparcie.

 

A więc kolega narysował taki koncepcik, a ja chcę go wymodelować.

 

liszu033xy.th.jpg

 

Pewnie model będzie odbiegał od konceptu ale postaram się jak najwięcej z niego korzystać.

 

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to te wielkie nakolanniki,

zacząłem więc od nich i od nogi.

 

 

noga25xo.th.jpg noga11vd.th.jpg

noga32ia.th.jpg

 

Proszę o komentarze i sugestię, z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A tu kilka pasków żeby się wszystko ładnie trzymało.

 

noga48ii.th.jpg noga56id.th.jpg noga62as.th.jpg

 

Trochę szczegółów nie zaszkodzi.

Na razie tylko polimodel ale kapitalnie

to wygląda z Turbo Smothem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za temat, już naprawiłem swój błąd.

 

Dodałem Paladynkowi parę elementów.

 

korpus18ou.th.jpg korpus22vn.th.jpg korpus37qb.th.jpg korpus47ei.th.jpg korpus54xa.th.jpg

 

A co do tych pasków i klamerek to z mniejszą ilością to mi średnio się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przyzwoicie, choc calkowicie zle,

poniewaz to jest postac opancerzona czuje sie kompetenty zjechac to poki jeszcze nei nasilas powaznych bledow,

 

wiazania pod kolanami- sam sobei cos tam zawiaz i pochodz; prawidlowo powinno byc: nakolanniki przypiety do gory i na dole obwodem do nagolennika, ale nigdy wiazany z tylu za kolanem, never, not ever, never!!!

 

w pachwinei zjedz nizej z wycieciem na uda, tam jest bardzo miekka skora, czlowiek nei moze tam nosic scislego pancerza, natychmiast sie poobciera i dostanie zakazenia, tam do polowy uda musi byc pusto od wewnetrzenej strony,

 

pancerz nei moze siegac do tylko, musisz go zakonczyc w 3/4 uda najdalej, inaczej nei da sie w tym ruszac,

 

nagolenniki-wieksze wyciecie pod kolanem pomoze, choc tu jest przyzwoicie,

 

kostki- zrob tam wypuklosci, czlowiek nei rusza sie wg bipbones, tam jest bardzo zlozony staw, musi miec miekko, stopa to skomplikowana sprawa,

 

buty moga byc :)

 

tors, tak szczerze to select i delete,

pancerz tulowai: albo obwodowy-albo dwudzielny; nei da sie kupic rybek wydajac te sama kase na akwarium,, koles w takim czym sie nei zegnie,

pancerze torsowe nie moga byc laczone z bokow, sa tam luzne, albo podziel tors na dwie zachodzace na siebei plyty wertykalne (brzuch, klata, no ipozniej wiszacy wokol szyji obojczyk) albo oddziel plecy i bebech i z bokow polacz miekka konstrukcja;

 

wyciecia na ramiona, na klacie szerokosc pancerza sztywnego moze wyniesc maksymalnie 15-18 (i 20-25 cm z tylu)cm zaleznie od rozmiaru paladyna, czyli ledwo siega to do sutkow, tyle musisz zrobic wyciecia na ramiona, najaltwiej to sprawdzisz ladujac sobie kawalek tektury na klate i zmniejszajac ja tak dlugo az bedziesz mogl zlapac rekami barki na krzyz (zbroja nei ogranicza zakresu ruchow, jest tylko ciezka ale nic poza tym)

 

jesli potrzebujesz dobrej referk w trojwymiarze to daj znac, podesle CI, rozsylam ja wszystkim ktorzy mieli neiszczescie traficc na tutek Joanny Darc i robia pancerze w ktorych nie mozna sie ruszac;

 

poza tym to co robisz to jedna z ladniejszych zbroji jakie tu widzialem jako "jedna z pierwszych prac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczuga i tularis,

tu nei chodzi o historyczna poprawnosc, w d mam historyczna poprawnosc jesli chodzi o cg, paladynow o ile wiem nei bylo, kretynski pomysl walki na piechote jak sie ma na czolg osobisty to juz wogole jakis nowoczesny wymysl,

 

chodzi tylko o to ze jak sie nasieje takich bledow w meszu, to po podlozeniu kosci albo bedzie krzak, albo bedzie sie blacha giela, i bedzie trzeba robic od nowa,

jak sie podklada na okraglo kosci to clzowiek wie gdize sie przyjzec i gdzie fantazja modelarzy nie zna granic, dlatego ja zaczynam psotacie od zrobienai szkieletu, zeby mi pozniej glupoty sie glowy nie trzymaly,

 

po prostu anatomia humanoidow pozwala zrobic pewne rzeczy, a pewne nie, nawet jak sie robi mangowe lduziki to tam tez pewna konsekwencja jest wymagana,

 

a ze widze tyle rzeczy w pancerzu :) no coz... nei raz obslugiwalem mlotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palladyn klęczący przed ołtażem albo modlący

sie o siłę to chyba nic nowego.

Nie ja rysowałem ten koncepcik, tylko Liszu.

tu macie jego nową pracę w VIP 2D .

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=27278

Ale widziałem ten obrazek o kturym muwisz

Knysha i tam palladyn ustawiony jest prawym

profilem, a dotego bardziej od frontu.

 

Pozatym troszeczke pozmieniałem ten koncepcik.

Niedługo wżucę update.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności