Skocz do zawartości

Scena 3D: Wizualizaja domku


Rekomendowane odpowiedzi

Hej...przedstawaim wizualizacje domku jednorodzinnego..Jest to moj pierwszy domek, wiez czekam na porady i opinie.

Jesli komus wpadla w oko moja praca i potrzebuje wizualizajec domku..to bardzo chetnie..(z domku na domek jest coraz lepiej).

 

 

Pozdrawiam...pavulon 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hm nie jest zle..ale duzo pracy jeszcze przed toba trawam na pierwszym planie jest za jasna w stosunku do domu zamiast modeli drzew ktorych nie jestes w stanie uzyc nie wiadomo ile wstaw jpegi z drzemami szybcie i czesto (choc nie zawsze)ladniej to wygolada poproscuj nad horyzonetem i oknami + zdecysuj sie z czego jest dach...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak pierwszy wiec do konkretów pierwsze co mi sie rzuca w oczy to dziwny dach i to że nie ma drogi do tego domku tak jak by stał a jakiejs łące z daleka od miasta:P ogólnie 4 kominy :D rulez...dla jednej rodziny? a i jeszcze trawa mogła byc normalna wiem że czes rendera sie wydłuży ale coś za coś

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..no domek pierwszy..ogolnie to moja 2 skonczona praca(wczesnniej byl taki maly manipulatpr)..a co do kominow to tak bylo w projekcie..2)z dachem to mialem klopoty tzn z jego mapowaniem...zle go chyba zmodyfikowalem bryle i dlatego tyle problemu..przy nastepnym napewno bedzie lepiej..pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być większy ten render i ta ramka za duża.

a Wogle czym to renderowane?

Zbyt realnie to to nie wyglądaa.

Mi się średnio podoba i domek i praca, zbyt to wszystko zazielenione, AA jakieś skopane, zbyt szczegółowo też nie jest

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kapowato to wygląda.

Dach wygląda jakby był jednolitą bryłą odlaną z żelbetonu.

Drzewka chyba komentować nie trzeba :-)

Coś dziwnie się ta krawędz dachu rozmywa.

trawy brak

refleksy w oknach też nie z tej bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dachu, wątpię żebyś mu źle zmodyfikował bryłę, raczej twój problem polega na tym że nie znasz jeszcze modyfikatora unwrap (albo ewentualnie i uvw map), radzę się z tym zapoznać.

 

konstrukcja dachu też mi się wydaje trochę nietego, ale budowlańcem nie jestem. (chyba nie powinno być tego pionowego odcinka nad rynną)

 

cienie trochę zbyt niewyraźne jak na takie oświetlenie (bo kolory wskazują na słoneczny dzień)

 

choć jak na drugi model nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebny pseudo-DOF

dach strasznie jednolity

dziwna tex na kominach

odbicia w szybach nie pasują

czemu ramy okien wystają z lica ściany?!

rynna powinna byc blizej sciany i jakos zamocowana

 

no ale ze to pierwsza wizka, wiec wszystko przed Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności