Skocz do zawartości

Scena 3D: Łazienka


cfaniak

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak... Nie jest to moja pierwsza przygoda z maxem ale poprzednie były tak mało znaczące więc nie ma o czym mówić. Od niedawna postanowiłem się za to porządnie zabrać i po kilku tygodniach postanowiłem podzielić się efektem swojej pracy. To co tu pokazuje to tak na oko 50% efektu końcowego, ale chciałem zobaczyć jak ogólnie inni na to patrzą i co mają do powiedzenia. 3dstudio7+vray+mały ps. Uwagi ,sugestie i konstruktywna krytyka mile widziane.

 

888bc2600b122acf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No kilka tygodni na modeling, rendering, takie tam, ogólnie na nauke tego wszystkiego. Poza tym studiuje a to zabiera dużo czasu więc... Ale koniec biadolenia. Sama pracka to kilka godzin jakby tak razem zebrać. Ogólnie rzecz biorąc trawy mialo nie być tylko kamienie i donica z jakąś roślinką ale wyszło jak wyszło, może poprawie. Z tym całym świetlikem to sugerowałem sie łazienką z katalogu firmy Roca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta trawa za szyba nie wygląda jak by byla za szybą, znaczy się cięzko to dostrzec :) Imo to nie taki głupi pomysł, gdyby nie te deseczki, gdyby trwaa tworzyła integralną całośc z zewnetrzem to bylo by fajno:) A tak teraz - miły render :] Bedzie prysznic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Twój wątek jest źle nazwany, przeczytaj regulamin dot. nazewnictwa wątków w działach Galeria i WIP pod linkiem:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

 

Następnie wprowadź poprawki zgodnie z wytycznymi regulaminu.

 

Zapoznaj się też z całym regulaminem max3d.pl:

http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

Niezastosowanie się do powyższych zasad zaowocuje usunięciem źle nazwanego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności