Skocz do zawartości

Pojazd 3D:(concept car) Alfa Romeo Kamal


Blooddragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sikham.....

ja już 3 razy powtarzałem że całe koła wywale... przecież zrobie opony z bieżnikiem...

 

zderzaka nie ma... bo go nie ma!! musze go zrobić tył jest prowizoryczny.

a co do przedniego zderzaka to jeszcze nad nim popracuje, ale ma być taki okrągły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta opona to zdecydowanie czerniejszą zrób!!! i patrz.. looknij na tą moją (ma buga z bieżnikiem nie smiać sie :) ) tam są takie rowki po bokach.. zrób takie same! ja zrobiłem te rowki za pomocą tub... wiesz te takie cienkie nad napisami i pod napisami a i dodaj włoski do opony :) i większy specular znaczy bardziej sppłaszczony.. i jescze chrom popraw zrób wiesz tak jak ci kiedys mówiłem a tak pozatym to spoko profil tej opony!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEZZ Krajst...cholera Blood denerwójesz mnie...czemu ze swoimi zdolnościami nie możesz zrobić jakieś naprawde zajebistej fury...a nie jakieś alfa romanso...nikt nawetni nie wie co to jest...fujj:P:P:P

 

co do felgi to bardzo fikuśna :] ale do alfy czuje że rant nie będzie pasować...ale jak sobie chcesz, świetnie Ci idzie :]

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak:

te wloty na masce to mniej wiecej takie cos jak maja ryby przy skrzelach najlepiej rekiny :) takich kilka naciec ale u ciebie w troszku wiekszej odleglosci od siebie i ladnie wyprofilowane :) dol natomiast dyfuzory nie bardzo to widac na zdjeciu myszka nie idzie tego dokladnie narysowac ale mniej wiecej chyba wiesz o co mi chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kapcie bardzo fajnie wyglądają [cfaniak] i fajny tył żeś zrobił, ale mi się maska wydaje pogięta trochę :| zwłaszcza na tych renderach wcześniejszych, ale może to przez moje sponiewierane gapieniem się w monitor oczy :D trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności