Skocz do zawartości

ogłoszenia (userzy 1-post)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie wiem czy temat ten sie pojawił czy też nie ale chciałem zauważyć że na forum rejestruje sie wiele osob rejestruje sie aby dać ogłoszenie o prace i jest to ich jedyny post na tym forum.

 

Propozycja:

 

stworzyć temat w ktorym będą ogłoszenia i będą mogli sie dopisywać goscie :D

 

co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Głupi pomysł - wtedy byle kto może wejsc sobie do działu i napisać co mu sie jawnie podoba nawet niedot. tematu głupawe teksty - rejestracja zmusza do choćby założenia emaila więc ktoś komu naprawde zależy na umieszczeniu obłoszenia przetrwa chwilkę i przejdzie przez proces rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus-ale istnienie firmy mozna zweryfikowac w ciagu kilku minut, jesli ktos daje ogloszenie to podaje dane kontaktowe, jakis adres, numer telefonu, gg, maila,

ja wiem ze to nie jest przyjete w pl, ale w wiekszosci ogloszen podaje sie lokalny odpowiednik nipu/regonu :)

pozwala to na podniesienie sluchawki do najblizszego US i zapytanie czy taki numer jest valid, kto go ma i czy jest w porzo z wyplacalnosci,

podejrzewam ze ktorys z zainteresowanych userow to sprawdzi (i tak jak co do czego to sie sprawdza wiarygodnosc zleceniodawcy), wiec nei widze powodu az takiej anonimowosci zleceniodawcy;

no ale poki co jest dobrze i mimo ze kilka zartow sie zdarzylo (o ktorych wiem) to chyba obecny system sie w miare sprawdza, ale istotnie doliczanie ich do liczby userow to przesada :)

 

czyli nei jest zle-ale mogloby byc lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to nie taki wielki problem ale troche głupio jak na głównej jest napisane 10000 userów z czego spora część to tacy jak np ci z reklam albo z wątku "nie znasz tytułu / wykonawcy..." gdzie postują czasem ludzie nie związani nawet z grafika :)

chętnie bym zobaczył ile osób naprawde odwiedza te forum poprzez umieszczenie na głównej pod polem users drugiego "active users" czyli takich co odwiedzili strone/forum przynajmniej raz w ostatnim miesiącu

ciekawe ile ich by było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy... - napisz do Adka, pewnie coś z tym zrobi :)

 

[edit]

vv3k70r - a może taki siwy... też ma wszędzie taki sam nick, który tutaj ktoś zajął i odwiedził to forum ostatnio podczas rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy macie racje, tylko po co komplikowac cos co dziala?

dodac kategorie userow? aktywnych?

a jak ktos zaklada konto, to rezerwuje nicka i haslo, moze zeby nei zapomniec ma wszedzie takie samo, to naprawde nei zajmuje na serwerze duzo miejsca,

 

moze tylko zmieniac takim z member na cos paskudniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności