Skocz do zawartości

Scena 3D: hotelik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) jest to projekcik na zaliczenie niemniej wystawiam go w WIPie poniewarz nie do konca mam pomysl na to wnetrz jeszze z tym walcze ale za dlugo juz siedze nad tym i poczebuje swierzej krwi :) renderki nie sa jeszcze takie jak powinny ale mysle ze z wasza pomoca wszystko zacznie grac ...

najwiekszy jak narazie problem mam z srodkiem tego wnetrza jak do tej pory nic tam nie ma (chodzi o ten podest w ksztalcie karo) macie jakies propozycje co tam wstawic? moj prowadzacy na pytanie odpowiedzial dosc interesujaco :

" 1.pozostajce w pamieci gosci.

2.forma i wyraz estetyczny bryly.

3.uwarunkowania kulturowe i przyrodnicze."

ale o co mu chodzilo??chyba on jedynie wie;)

 

co do dotychczasowych walk specjalne podziekowania dla SWRSC oraz daymon'a

 

14ak5.th.jpg

http://img218.imageshack.us/my.php?image=600023ze.jpg

http://img70.imageshack.us/my.php?image=600052jh.jpg

 

oraz rzuty zeby bylo wiadomo o co chodzi :)

http://img108.imageshack.us/my.php?image=803zm.jpg

http://img227.imageshack.us/my.php?image=811ui.jpg

http://img103.imageshack.us/my.php?image=839cd.jpg

 

 

zapraszam do komentowania

mav_sh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cos u góry w drugim renderze nie pasi. Straszny chaos, zrób z tym coś. Jak na mój gust to za dużo wolnej przestrzeni, ale nie tylko na dole, takze postawianie czegos na srodku nic nie da. Moze cos wypaśnie ekstrawaganckiego wrzuc, np takie cósik do oglądania, jakies wiszące ogródki albo co innego... slyszalem ze robią rózne takie rozkminy... Hehe... mnie sie tam na dole fontanna widzi ;-) W sumie to nawet mi sie podoba :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na środku bym zamontował fontanne a`la Galeria Dominikańska we Wrocku. jak będe postaram sie zdjęcie zrobić i zapodam,

to jest kwadrat z marmuru na rogach zieleń w środku małe płytki niebieskie 2x2 i 4 dysze sterowanie w rogach i kilka na środku pionowo. Cięzko pisac z pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, ja powiem tak, po dłuższych oglądzinach, twierdzam, że globalne oświetlenie just ciut za słabe. Światło w tym budynku też leży.

Pokaz wersję: w dzień i nocą. Bo ja nie wiem czy to jest dzień. Dla jasności. Niestety tego typu wizualki np. do pracy są wymagane. :) Dalej, wersja z tymi piętrami, podoba mi sie, tylko zmieniłbym całkowicie podłogę. Jest zbyt monotonna, powtarzają się.

Nie wiem jaką rolę pełni romb, w środku holu. Zdecydowanie powinno sie tam znalesc trochę zieleni. Jakies fajne drzewka. Mógłbys dodac nad drzewkiem szklane "cośtam". NIe wiem jak to ując. Zeby nie było az takiego dużego pomieszczenia. Pokombinuj. :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki za komentarze nio ta praca to jest zryw przed sesja:) wiec jest troche na speeda robiona zarowno model jak i render jak i teksturki po prostu musialem cos miec na korekte..ale z czasem mam nadzieje ze to dopieszcze:P

salvage-to jest tak ze w sumie robie tylko wnetrze parteru wiec pozostale pietra olewam:)ale jak je oleje to to dziwnie wyglada wiec sie jeszcze waham co z tym zrobie..

pikSar-no wlasnie o to sie rozbija co w srodku wcisnac?wlasnie pracuje nad czyms takim moze na wieczor zrobie jakis updejt...

Jonasz- to mialo byc teoretycznie w nocy :) w dzien wersja napewno sie pojawi:)

hkropiński-poprawiam:)

jakubm-hm co do ogolnej bryly jest ogolnie w pierwszym poscie:)moze wstawie...projekt na radzia u buly takich fajnych nie robia:) projekt samego wnetrza..

ano ja owca a Ty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dawno mnie nie bylo ale zeby nie bylo ze nic nie robie:D oddanie zbliza sie wielkimi krokami

wielkie podziekowania dla marcina choc jeszcze pracuje nad tym i jeszcze duzo do zrobienia..

34om.th.jpg

 

i nie bede zakladal nowego watku tu jest jeszcze projekt ktory dziubie koledze

39ar.th.jpg

 

zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieeeeelkie podziekowania dla marcina --- tak powinien to napisac :)))) (mav sie wkurzy ) czuc ręke mistrza :) duża zmiana od ostatniego update. Z racji że wynajmujemy to samo mieszkanie z mav-em nie będe pisał co bym zmienieł czy co tam mi sie podoba bo to ma w standardzie, ale próbuje go namówic na czerwone sofy bo jakoś tak smentnie z kolorem - co myślicie o tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co kto miał racje ?? jak dla mnie dużo lepiej wygląda to wnętrze z tą czerwienią. Dostałem cynka :)))) że ten materiał bedzie sie jeszcze troche błyszczał - taka skórka wypucowana :)

No napiszcie że miałem racje bo mav dalej jakoś nie przekonany do tego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fontane nio miala bys ale cos nie wiem :/ a co do ekranow to nie za bardzo moge podwieszac to u gory bo jedynym doswietleniem wnetrza jest sufit przeszklony...nio walcze caly czas w piatek mam oddanie wiec jak ktos ma jakies pomysly to prosze zeby nie zwlekal z nimi :P

jonasz hehe no jak sie pokusze o wersje nieoficjialno to powinny sie znalezc jakies niunie bo w koncu to hotel - nawet mialem pomysl tak jak w japoni robia sa hotwly na minuty :D idziesz z laska i nie musisz placic za caly nocleg w apartamecie 2 tysiakow tylko za 30 min czy ile tam poczeba :D ale jakos niewiem czemu braklo odwagi zeby zaproponowac prowadzacemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to widział podobnie jak Richie czyli fontanna która by wypływała z jakiejś rzeżby koloru powiedzmy białego może aniołek ;) i zmienił bym kształt "zbiornika" w którym jest woda na bardziej owalny, a tak pozatym bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności