Skocz do zawartości

Revenge begins


Wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

revenge_begins_wojtala.jpg

 

Witam,

 

Ilustracje zrobilem na CG challenge- The Journey Begins. Troche źle rozplanowałem czas i końcowka była karkołomna .. ale udało się skończyć i zabawy było troche :)

 

W wątku na cgtalku są szkice paru innych pomysłów które mi sie kołatały po glowie - http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=348542

 

Dużo fajnych pracek sie posypało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Swietny nastroj. I pasuje do tematu na CG. Faktycznie widac, ze postaci patrza w przyszlosc. Jak by zaraz mialy ropoczac nowa podroz. Jak dla mnie swietne. Troszke cos nie tak z dlania na drzewie ale za to suknia, zamek i trwka na 1 planie daja rade. Kocham takie detale. Powodzenia w konkursie na CG.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra - świetna robota - przypomniała mi się inna Twoja pracka chyba z speeda w któej tez był płonący zamek - świetna klompozycja - musiałem tylko kontrast podkręcać na tym swoim trupie ;)

Podpisuje się pod życzeniami odnośnie cgtalku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przyjemność wyskrobać coś na ten event, pracka jest fajna, ale mam wrażenie z tego co widziałem wsrod twoich rysunków, ze stać Cie na jeszcze więcej.

 

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze go stac na wiecej ;] Mi troche twarze nie podchodza... jakies takie rysunkowe za bardzo. A pomysl bardzo fajny ... ja na nic oryginalnego nie moglem wpasc tym razem... zobaczymy co bedzie na nastepny konkurs - oby do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa. Mam satysfakcje ze udalo mi sie to skonczyc w dosc krotkim czasie i ze narescie cos dla siebie narysowalem :) Jakby wiecej czasu bylo bylo pewnie zabral bym sie za dopracowywanie szczegolow na drzewach, troche bym poszalal z bryla zamku :)

BTW. Do elfki pozowala mi moja dziewczyna ;)

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak się krytykuje szczegóły. Oceniać trzeba całą pracę.

Mnóstwo tu fachowców i profesorów.

Świetną prackę zrobiłeś i domyślam się, że trochę Cię zmęczyła.

U mnie tak było.

Życzę powodzenia w konkursie, chociaż nawet nie wiem kiedy tam jakieś wyniki podają. Ty wiesz?

Pozdrówka.

 

Acha ...

 

Na Twoją pracę zwróciłem szczególną uwagę ale nie zauważyłem żeś krajan. Napisałbym coś. Tyle tam tego jest.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca fajna, z wyraźnym, swoim klimatem :)

Trochę mnie razi, nie do końca (chyba) trafiona perspektywa :/ Ale tak poza tym to spoko ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naaaa... ja stawiam na taki z robotem i rycerzmi i jakas ksniezniczka i rakieta stara w tle... rozwala mnie klimatem

 

No i dzis odkrylem rewelacyjna pracke polaka Tomasza Jedruszek. Swietnie nastrojowa wyszla. Ma szanse na podium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN, ten z rakietą jest super, tyle ze mam wrazenie ze autor odpuscił sobie, zresztą miał długa przerwę, zanim wkońcu dokończył.

 

Morano, owszem ma szansę.

 

ciekaw jestem kolejnego tematu, pewnie sie zacznie w okolicach sierpnia-wrzesnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie rakietowa ksiezniczka zostawia pewien niedosyt... a co do eventow na CGTalk to sa chyba regularnie dwa razy do roku wiec tak jak w przypadku Spectacular obstawiam wrzesien. Oby tylko temat podszedl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepodoba mi sie że jest tak blado, szczególnie widać to przy ogniu który jest strasznie zimny(poza tym nawet niemasz pojęcia jak sie rysuje ogien) .Postacie tez pozostawiają wiele do życzenia ,szczególnie twarze, są martwe a skóre mają jak z papieru.Jednak klimat jest ciekawy i pomysł też miał potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno7: Jest takie fajne przyslowie : "Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil". Ciesze sie w kazdym razie ze paru osobom sie jednak podoba :) Mialo byc blado, a elfy chciałem żeby byly trupio biale - taki nastroj. Jak juz pisalem jakbym mial czas to dopracowalbym to i owo. Ale teraz mysle juz nad czyms innym. Gdzies tam we mnie gleboko jednak siedzi wiara, ze fajna ilustracje w pare dni to nie sztuka narysowac - prawdziwa sztuka to narysowac ja w pare godzin :)

 

Ogien rzeczywiscie sobie odpuscilem, jednak mowienie ze nie mam pojecia jak sie rysuje ogien jest nieuprzejme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię uraziłem swoimi słowami to bardzo przepraszam.Nie chodzi mi o to że ogień i dym są nie dopracowane ale że kolory są nieładne.Na dole masz przykład jak mógłby wyglądać ogien( fragment z mojej ilustracji)

http://h1.ripway.com/geno7/ogien.jpg

ogien.jpg

Jeśli natomiast chodzi o skóre, to nie mówie o kolorze tylko o shadingu skóry.Myśle że powineneś nad tym popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hie, hie coż za dzielna obrona kolegów.Maronski to nawet tak lojalny że pana Wojtale do Beksinskiego porównuje.

No nic myśle że Wojtala niema mi za złe że oceniam tą pracke na słabą.Poza tym myśle że jeszcze wiele musi się nauczyć a takie fora właśnie do tego nam służą.

Sam naczytałem się wiele krytycznych uwag na temat moich pracek i nikomu nie powiedziałem że mnie nie musi uczyć rysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, geno7 nikt nie zarzuca Ci że krytykujesz, bo praca nie musi Ci się podobać. Ale nie chwal się czymś swoim, bo innym się podobać również nie musi i nie uważaj, że Twoje jest lepsze od kogoś, bo to brak skromności graniczący z chamstwem :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no po co sie odrazu obrażać panowie.Ja jestem bardzo skromnym człowieczkiem i nie chciałbym się niczym chwalić.Rzeczywiście mogłem podac inny przykład ognia ale akurat miałem pod ręką i tak bez namysłu wrzuciłem.Moje intencje zostały zrozumiane troche zle.

Obo: nie życzę sobie żebyś określał mojego zachowania graniczącym z chamstwem bo to jest już nieuprzejme i obrazliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli źle Cię zrozumiałem, ale poprostu nie spodobało mi się Twoje zachowanie i to bardzo. Szczególnie przesadny brak skromności, ale faktycznie mogłem (i inni również) nie zrozumieć o co Ci chodzi i zareagowałem pochopnie. Jeśli tak to sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności