Skocz do zawartości

Śmiertelna trasa.


kazziu

Rekomendowane odpowiedzi

Moja druga pracka treningowa, krótka historyjka:

"Mars po latach terraformingu zrodził wielkie i groźne bestie które gnębią kolonistów którzy muszą pokonywać dalekie trasy......", ps. to takie na wormie to egzoszkielet który pomaga jej w podziemnych wędrówkach...:P

ogółem 6h, Photoszop.

 

progres.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkic:

szkic_esc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie czuć w tej pracy głebi takiej jaka powinna być. Troche źle to zblurowałeś :/

I ogólnie sam pomysł nawet ciekawy, ale na pracy tego nie widać. Trasa niby ma być śmiertelna, a tu prosta asfaltówka, a do okoła ładna zieleń, sam gad nie oddaje tego klimatu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie nawet po terramorphingu w atmosferze marsa powinien znajdować sie czerwony pył. A więc góry w tle i horyzont powinien być chociaż troche zabarwiony na czerwono. I do tego za "czysto" Wybrudź to troche.

Hełm i latex mało futurystycze.

Ale ogólnie ciekawy pomysł, tylko kilmat leży. Mam nadzieje ze to WIP.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz poprzednicy wspomnieli brakuje glebi i jest za czysto. Wedlug mnie bardziej do tla pasuje zujaca kwiatek krowa przechodzaca przez ta droge niz jakis kolonista uciekajacy przed czyms. Czyli pomysl nie jest zly tylko wykonanie troche nienajlepsze. Ale nie chodzi mi o technike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka mi sie podoba, ale sam robal - statyczny. sprawia wrazenie, jakby obserwowal kolesia i rozmyslal, brakuje dynamiki

 

moze jakies odlamki w powietrzu? szybsza kreska przy rysowaniu robala? albo detale ulozone tak, zeby skupialy uwage na linii pojazd-glowaWorma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności