Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Land Rover


yahu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, autko robiłem z tutoriala, render w MR, V-raya mam od niedana, tak pozatym wszystko w maxie. Zrobił bym jakieś otoczenie, ale brak pomysłu i umiejętności, pozatym wiem że musze sam model, rendering i materiały poprawić. Powiedzcie mi nad czym muszę najbardziej popracować, jakie błędy się najbardziej rzucają w oczy itd. Konstruktywna krytyka i wszelkie sugestie mile widziane.

 

lr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zdecydowanie przednie swiatla !!:] nie wiem moze to wina rendera ale tez przedni zderzak jest jakby za duzy, za masywny po za tym jakby za małe koła rzucają sie w oczy po za tym przednia szyba też jakaś taka dziwna jest. Jak sam napisałes popracuj !!:] bo samochodzik całkiem miły !!:] POWODZENIA.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem niezły, czy tech jest krzywy czy to odbicie powoduje taki efekt.

lampy do poprawy, zrób wewnątrz lustro, wyprofilowane skladajace sie z malych segmencikow, felga fajna, ale opona za niski profil jak do terenówki,

na środku drzwi wewnatrz przetloczenia jest bug ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze światłami długo się męczyłem, robiłem różne próby i lipa jeszcze większa wychodziła niż na powyższym renderku. Kamere ustawiłem na 28mm, dlatego wszystko co bliżej wydaje się większe.

 

lr-sky.jpg

 

Wiem, że było na forum, ale nie moge znależć; jak się renderuje do siatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest krzywy z tej perspektywy, a jak dam z boku albo pod innym kątem to jest w miare ok. Tutorial dotyczy rovera w wersji 5 drzwiowej, a ja znalazłem bluprinty tylko w wersji 3 drzwiowej. Postaram się kilka rzeczy poprawić i wrzuce inny render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pokaz renderek z normalnej perspektywy bo nie wygląda to za dobrze.... We wnetrzu to kierownica rzuca sie w oczy .... jest jakaś nie wiem jak to ująć za mała chyba albo coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności