Skocz do zawartości

Statek-koncept


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra robota, podoba mi się.

przyczepie się tylko, do górnmego skrzydłą, wygląda jakby było pochylone, a nie znajdowało się w pionie, no chyba że tak miało być.

podracowałbym jeszcze tylko kolorystykę, może jakieś światełko:p:p

ludziki wymiatają:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowca - obrazek calkiem spoko tylko te skrzydlo jest takie asymetryczne, obstawalbym za jego zmiana :)

 

i tak mnie zastanawia czy czasem ktores ze skrzydel nie powinno rzucac cienia ale to juz ciezko mi powiedziec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

nom, mialo byc pochylone, a jak dziwnie wyglada znaczy sie cos poszlo nie tak :(

tymczasem dozucam pare z dzisiejszego dnia. nie ma to jak poobijac sie troche w robocie.

 

statki_1.jpg

statki_2.jpg

statki_3.jpg

statki_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne szkice :) Dominują formy podłużne - zarówno w szkicach, w pierwszym statku, jak i w robocie z zielonym światełkiem (@wymiana baterii). Z wymienionych szkice mi się podobają najbardziej. Użycie markera dodało im trochę "brudu", są takie nieco mniej sterylne (i to fajne jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no feng to moj ulubiony concept d, ale obejzalem tylko jednego tutka, na wiecej nie mam kasy :(

a tymczasem wrzucam pracke pt:Zaczarowany flet. Mialem do speeda dac ale jak juz tu jestem ...

statki_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChuckNorisIKury

Dobre kurde rzeczy robicie niepowiem, ale.. ale widaĆ że brak wam pomysła :\

Coś twórczo zróbcie, troche abstrakcji i schizofremii, bo to takie szare i smutne że aż sie cholera popłakałem :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

milo chucku ze konto zalozyles zeby sokomentowac moja pracke, 2 posty i 2 u mnie :) co do wsiadania to pewno uzyja teleportacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajną masz pracę, nie powiem:D uważaj na prezesa i jego szpiegów.

te pierwsze małe pojazdy jak dla mnie najleprze.

ChuckNorisIKury abstrakcja i schizofremia raczej nie jest mile widziana w concept artach, chociaż trochę kolorków, by się żeczywiście przydało.

zaczarowany flet hmmm perwers na plaży:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

nom, swiete slowa Pablonardo, na szpiegów trzeba uwaza bo rozpruwaja sie przy byle okazji a pozniej sie człowiek tłumaczyć musi :(, tymczasem z dzisiaj jeden koncept. Takie miasto we kosmosie, szczeliste konstrukcje, jak krzysztaly troche, zawieszone na skalach chcialbym zrobic kiedys, nie wiem jeszcze jak i kiedy ale musze sie za to zabrac.

miasto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie to zaczyna wygladac. osobiscie nie lubie rysunkowego stylu w pracach ktore wychodza juz poza concept art (a tak ta praca ewoluuje moim zdaniem), wiec jezeli masz zamiar wszystko zamalowac, to wyjdzie super. obiektywnie patrzac super jest juz teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no fakt, ale to juz chyba nie jest kosmos, no chyba ze patrzac bardziej ogolnie, u nas tez sa chmurki a w kosmosie jestesmy:)

a tymczasem bardzo szybki matte (no chyba moj pierwszy), kazimierz po przerobce :)

kasimierz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności