Jump to content

Statek-koncept

Guest _Kreska_

Recommended Posts

• Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra robota, podoba mi się.

przyczepie się tylko, do górnmego skrzydłą, wygląda jakby było pochylone, a nie znajdowało się w pionie, no chyba że tak miało być.

podracowałbym jeszcze tylko kolorystykę, może jakieś światełko:p:p

ludziki wymiatają:D:D

zgadzam sie z przedmowca - obrazek calkiem spoko tylko te skrzydlo jest takie asymetryczne, obstawalbym za jego zmiana :)

i tak mnie zastanawia czy czasem ktores ze skrzydel nie powinno rzucac cienia ale to juz ciezko mi powiedziec:)

Guest _Kreska_

nom, mialo byc pochylone, a jak dziwnie wyglada znaczy sie cos poszlo nie tak :(

tymczasem dozucam pare z dzisiejszego dnia. nie ma to jak poobijac sie troche w robocie.

statki_1.jpg

statki_2.jpg

statki_3.jpg

statki_4.jpg

Fajne szkice :) Dominują formy podłużne - zarówno w szkicach, w pierwszym statku, jak i w robocie z zielonym światełkiem (@wymiana baterii). Z wymienionych szkice mi się podobają najbardziej. Użycie markera dodało im trochę "brudu", są takie nieco mniej sterylne (i to fajne jest).

Guest _Kreska_

no feng to moj ulubiony concept d, ale obejzalem tylko jednego tutka, na wiecej nie mam kasy :(

a tymczasem wrzucam pracke pt:Zaczarowany flet. Mialem do speeda dac ale jak juz tu jestem ...

statki_8.jpg

Guest ChuckNorisIKury

Dobre kurde rzeczy robicie niepowiem, ale.. ale widaĆ że brak wam pomysła :\

Coś twórczo zróbcie, troche abstrakcji i schizofremii, bo to takie szare i smutne że aż sie cholera popłakałem :((

Guest _Kreska_

milo chucku ze konto zalozyles zeby sokomentowac moja pracke, 2 posty i 2 u mnie :) co do wsiadania to pewno uzyja teleportacji :P

No to fajną masz pracę, nie powiem:D uważaj na prezesa i jego szpiegów.

te pierwsze małe pojazdy jak dla mnie najleprze.

ChuckNorisIKury abstrakcja i schizofremia raczej nie jest mile widziana w concept artach, chociaż trochę kolorków, by się żeczywiście przydało.

zaczarowany flet hmmm perwers na plaży:p

Guest _Kreska_

nom, swiete slowa Pablonardo, na szpiegów trzeba uwaza bo rozpruwaja sie przy byle okazji a pozniej sie człowiek tłumaczyć musi :(, tymczasem z dzisiaj jeden koncept. Takie miasto we kosmosie, szczeliste konstrukcje, jak krzysztaly troche, zawieszone na skalach chcialbym zrobic kiedys, nie wiem jeszcze jak i kiedy ale musze sie za to zabrac.

miasto.jpg

świetnie to zaczyna wygladac. osobiscie nie lubie rysunkowego stylu w pracach ktore wychodza juz poza concept art (a tak ta praca ewoluuje moim zdaniem), wiec jezeli masz zamiar wszystko zamalowac, to wyjdzie super. obiektywnie patrzac super jest juz teraz :P

Guest _Kreska_

no fakt, ale to juz chyba nie jest kosmos, no chyba ze patrzac bardziej ogolnie, u nas tez sa chmurki a w kosmosie jestesmy:)

a tymczasem bardzo szybki matte (no chyba moj pierwszy), kazimierz po przerobce :)

kasimierz.jpg