Jump to content

[Architektura] dom jednorodzinny


Świerk

Recommended Posts

To maksłelowe ? czy fałrejowe?

Co do wizualki - śliczna . tylko kafelki i cegły bardzo mocno rzucają się w oczy. W normalnych warunkach fugi nie są takie widoczne. Moim zdaniem są trochę przeskalowane co troche zaburza percepcję rozmiarów bryły.

Co do projekt - to troche porażka (sorry [email protected]) te kominy z cegły. Taka fajna hacjenda stylizowana na nowowczesną miejscówkę a komin jak z gargamela. Może jakiś inny materiał na niego ? Kominom czasami dobrze robi jak jest w kolorze ściany.

Oczywiście niech plusy ujemne nie przesłonią nam plusów dodatnich. Jest super!

Link to comment
Share on other sites

Wizka ładna. Od razu w oczy się rzuca dziwny kadr, kamera wyżej niż oko człowieka ale też nie za wysoko - tak nijak. Ogrodzenie mi się nie podoba, psuje efekt. Sam domek super. Ten horyzont z lewej straszny. Poza tym wszystko git, te lampy mi nie przeszkadzaja, wyglądają ok. Aha, to ogrodzenie w tle nie podoba mi się, jak zagroda dla zwierząt :)

Link to comment
Share on other sites

no poprawione troszkę te wizki ;) tak jak sobie teraz patrzę, to te kadry rzeczywiście są cienkie, głównie kompozycyjnie. rozumiem, że nie Twoje, ale wyglądają jak zdjęcia robione przez amatora, czyli strasznie dużo śmieci np.: kawałek ogrodzenia na 3 cim vizie po prawej; ucięty samochód itp. pierwszy kadr całkiem spoko. dynamiczny i fajnie prezentuje obiekt.

 

jedyne do czego mogę się przyczepić jeżeli chodzi o wizkę, to strasznie mocne refleksy zielonego koloru na spodach gzymsów i ścianach.. nie wiem czy trawa takie daje.

 

a z rzeczy pozytywnych to jest to chyba praca która ma najfajniej wrzucone samochody i "rzeczy" żyjące, którą widziałem na tym forum..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy