Skocz do zawartości

[Architektura] dom jednorodzinny


Świerk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To maksłelowe ? czy fałrejowe?

Co do wizualki - śliczna . tylko kafelki i cegły bardzo mocno rzucają się w oczy. W normalnych warunkach fugi nie są takie widoczne. Moim zdaniem są trochę przeskalowane co troche zaburza percepcję rozmiarów bryły.

Co do projekt - to troche porażka (sorry por@szek) te kominy z cegły. Taka fajna hacjenda stylizowana na nowowczesną miejscówkę a komin jak z gargamela. Może jakiś inny materiał na niego ? Kominom czasami dobrze robi jak jest w kolorze ściany.

Oczywiście niech plusy ujemne nie przesłonią nam plusów dodatnich. Jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka ładna. Od razu w oczy się rzuca dziwny kadr, kamera wyżej niż oko człowieka ale też nie za wysoko - tak nijak. Ogrodzenie mi się nie podoba, psuje efekt. Sam domek super. Ten horyzont z lewej straszny. Poza tym wszystko git, te lampy mi nie przeszkadzaja, wyglądają ok. Aha, to ogrodzenie w tle nie podoba mi się, jak zagroda dla zwierząt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poprawione troszkę te wizki ;) tak jak sobie teraz patrzę, to te kadry rzeczywiście są cienkie, głównie kompozycyjnie. rozumiem, że nie Twoje, ale wyglądają jak zdjęcia robione przez amatora, czyli strasznie dużo śmieci np.: kawałek ogrodzenia na 3 cim vizie po prawej; ucięty samochód itp. pierwszy kadr całkiem spoko. dynamiczny i fajnie prezentuje obiekt.

 

jedyne do czego mogę się przyczepić jeżeli chodzi o wizkę, to strasznie mocne refleksy zielonego koloru na spodach gzymsów i ścianach.. nie wiem czy trawa takie daje.

 

a z rzeczy pozytywnych to jest to chyba praca która ma najfajniej wrzucone samochody i "rzeczy" żyjące, którą widziałem na tym forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności