Skocz do zawartości

Scena 3D: statyw+pokoj(3ds max)


Richie

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąlem sobie do serca rady udzielone mi tym forum i wynikiem cwiczen z vray'em otrymałem ten pokój. Niestety zauważylem ze temat raczej nie jest zbyt oryginalny no ale cóż dodatkowo w zbliżeniu statyw(pracuje nad aparatem)

lapka.jpg

pokoj2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sądząc po wysokości pokoju i umieszczeniu okna to pokój jest w piwnicy a widok jak z WTC, jak to ma być ciemnia to zrób jakąś roletę, a pozatym, okno w ciemni ? nieważne

 

zaraz cię zmiażdzą za materiały i render ale ja powiem że coś fajnego w tym jest (mowie o nieostrym renderze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz.....hmm moge bronic sie tylko tym ze jak dalem lepsze ustawienia AA i indirect ilumination to mi sie komp zlagował:((( i zrobil cos takiego jezeli chcesz zobaczyc:

unfinished.jpg

pierwotnie ciemnia miala byc w łazience ale wyszlo jakos taak ze stwierdzilem ze okno mozna i tak zaslonić.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę lepiej na tym ostatnim, ale wciąż jeszcze długa droga przez gąszcz ustawień światła i renderera :)

 

Co to jest takie czerwone na górze na ścianie? Jeśli to półka, to czemu ten przedmiot na niej lewituje? :>

 

I zmień tą mapę za oknem, bo widok jak z samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te kropki zaleza od indirect ilumination a jesli tak to od ktorego konkretni parametru.(jakis link do doobrego tutka?)bo ten render mnie zabil wydawalo mi sie ze ustawienia sa zblizone do tego rendera powyzej i nagle jakies kropki beznadziejne wychodza

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności