Skocz do zawartości

Kapki v. 0.33


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zapodałem już tą gierę do „Rzeczy interesujących...”, ale daje ją jeszcze raz tutaj, bo zauważyłem, że był pewien błąd związany z przekazywaniem zmiennych do i z php. Nie dodawało rekordów, a chce zobaczyć jakie wyniki uzyskacie : ]

Gra ma jeszcze jeden błąd, że piłce od czasu do czasu zdarzy się wypaść poza trawnik He he.

Jak ktoś się będzie wczuwał to może spróbować zrobić też trik.

 

Mam jeszcze prośbę, żebyście mili państwo zachowali kulturę, bo to strona przedszkola.

 

http://www.przedszkole-brzezie.go.pl/?menu=ak&sub=gra

 

Pozdrawiam : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

beznadzieja :P jak piłka spada to nie da rady jej podbić nawet jak wale w mysze z całym speedem :D wspólczuje tym przedszkolakom :D

no i na początku nie wiedzialem jak to podbijać wogole :| wielki but, i malutka kropeczka, dzieci będą patrzeć na buta a nie na kropeczke :D którą trzeba wycelowac.

 

moj wynik - 7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne jak ja pierdzielę. Nie dla przedszkolaka. Ciężko wyczaić jak podbijać.

No i rzeczywiście coś nei działa jak piłka spada. Dzieje siętak, kiedy się nie obróci i spada prostopadle chyba. Frustrujące to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, true ... Trudna to ona jest, bo gra powstała wcześniej niż pomysł zamieszczenia ją na www przedszkola :-) Nie robiłem ją specjalnie na tą stronę. Można raczej stwierdzić, że ta gra jest dla rodziców przedszkolaków hehe.

 

Kozioo: Thx, może sobie dadzą radę :-)

FlooX: wcześniej był z tym problem, bo był dosyć mały framerate i zdarzało się, że piłka sobie przelatywała swobodnie. Teraz poprawiłem ten błąd, a fakt, że piłka dalej się tak zachowuje to chyba efekt uderzania w górną część piłki : ]

Maceo: najlepiej jest podbijać od spodu, tak gdzieś w połowie promienia. Im bliżej brzegu tym większa siła uderzenia. A że ta gra jest frustrująca to się o tym dokładnie przekonałem testując pewne elementy w grze :- )

 

Ale nie jest źle, jako twórca dobijam do 50tki : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności