Skocz do zawartości

wip: portfolio do oceny :)


Gość m.p.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W preloaderze przy 40 i 44 procencie brakuje Ci znaku "%" ;]

 

Portfolio ladne, ale zmienilbym pokazywanie prac -- teraz jest takie troche uogolnione (?). Moze jakies thumbsy etc.?

 

Hmm no i te kredki -- rysujesz cos na normalnym papierze etc.? Jezeli nie, to troche dziwnie je dodac jako element graficzny =P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka w sumie fajnie tylko ze animacje to nie animacje tylko obrazki, no przynajmniej u mnie tak to działa, nie kazdy obrazek wchodził...co do pracek to srednio mi lezały jakos, wiesz...tu myszka tam telefon tu zegarek tam klocki lego...wiesz mało tam wlasnej inwencji...ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmmtm00: to dopiero wip

wiem że cześć prac ani animacji nie wchodzi bo poprostu jeszcze ich na ftp nie wrzuciłem.

Knysha: co do preloadera to nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje hehe:

postaram się jakoś temu zaradzić.

 

thx for c&c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę skrytykować z mojej strony to:

 

- Strona nie przystosowana do 1024x768.

 

- Te kredki to tak mało co do zawartości bo większość prac jest 3d.

 

- Czcionka i kolory sugerują że mamy doczynienia z przedszkolem niż z grafikiem.

 

- CO UMIEM. Niewłaściwa zawartość. Programów niemożna umieć. Można umieć się nimi posługiwać a to i tak daleko od tego co umiesz. Powinieneś to zmienić na SOWT W KTÓRYM PRACUJĘ.

 

-Pierwsza praca(od góry) bardzo fajna. Napała nadzieją na ciekawą resztę która niestety ciekawa już niejest.

 

To tyle odemnie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm całkiem przyjemne. Ale kilka rzeczy zdradza o braku doświadczenia w projektach komercyjnych. Zwłaszcza teksty "moja skromna strona" albo to że nie wiesz jak sie nazywa soft który "umiesz" - tu słuszna uwaga lisa ;). 3ds max nie nazywa sie 3d Studio Max już chyba kilka lat. jest to Autodesk 3ds Max.. odkąd kupiła go firma Autodesk.. ale poprawcie mnie... nie używam 3ds'a....

 

feeling jest dobry i w dobrą stronę idziesz.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Galeria się nie otwiera i merytoryczna treść strony do bani.. stronka przyjemna w odbiorze, ale wygląda raczej jak folio kogoś, kto używa metod tradycyjnych.. Reasumując - nie jest źle, ale małe wpadki bardzo rażą :)

PS> Pod IE otworzyłem jednak galerię.. hmm.. raczej słabo, pani z posera, modeling leży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preloader (wykonanie) jak i czas ładowania mnie zirytowało ... gdyby nie chęć wypowiedzenia się na tenat strony wyłączyłbym nim doszłoby do 20% ... ale później nawet przyjemnie wyglądało choć nie podoba mi się sposób pojawiania się tekstów jak i sama galeria ... nie lubię galerii bez miniaturek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za waszą krytykę. Z wieloma waszymi uwagami sie zgadzam i bede sie starał w miare możliwości brać je pod uwagę w czasie dalszej pracy nad tą stronką.

Co do galerii to zrobie taką z thumbsami i wogule solidny przesiew w pracach bo to co tam wrzuciłem to przekroj prac z kilku lat i niektore są z samego począdku zabawy z grafiką hehe

 

Puki co to zrobiłem mały upgrade :)

 

Co jakiś czas stroka będzie sie zmieniać więc wchodzcie czasami i komentujcie.

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności