Skocz do zawartości

Scena 3D: foyer


Lukx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Łukasz123456

Hmmm drzwi sa na prawde za male nie mow ze tak nie Jest .Pozatym ZA PUSTO!!!!!!! KURCZE MAMY SCHODY PODZIWIAC??:) Nie ma co na razie oceniac:) Poza samymi schodami i krawedzią dywanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Bardzo ladne schody i ogolnie calosc, brawo. Moglbym tylko pomarudzic, ze material na poreczach MINIMALNIE za bardzo sie blyszczy, ale to by bylo czepialstwo. Podoba mi sie...;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo ładnie .Czysty elegancki render.

Fajnie prezentuje się dywan.

Co do mankamentów to imho drewniane gałki troche za bardzo się świecą oraz belka z barierki na samym dole na dalszym tle dziwnie wchodzi w stopień.

 

Jestem pewny ,że zaraz wytkną ci ,iż scena jest pusta ...no ale to już inna bajka :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie.

Co do postu Lukasza123456 to chce powiedzieć że sztuką nawet pisuar może być więc czemu nie schody. Bardzo fajne materiały i światło. Ma jakis taki retro klimat (pomijając halogeny w suficie). bardzo duży pozytyw.

PS. Wcale nie jest pusto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo ładnie .Czysty elegancki render.

Fajnie prezentuje się dywan.

Co do mankamentów to imho drewniane gałki troche za bardzo się świecą oraz belka z barierki na samym dole na dalszym tle dziwnie wchodzi w stopień.

 

Jestem pewny ,że zaraz wytkną ci ,iż scena jest pusta ...no ale to już inna bajka :)

 

Pozdrawiam.

 

galki sa specjalnei bardziej swiecace (starcie materialu :)- jak chodzisz i ciagle je lapiesz to w koncu sie beda swieci jak psu ... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności