Skocz do zawartości

Wratislavia 3D: Tomek Bagiński we Wrocławiu


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, sprawa życiowa: "w czym renderuje Platige ?" ;D Czasami tak się zastanwiam skąd te ciągłe dyskusje o silnikach renderująchych się biorą, może to coś w rodzaju "rozmów o pogodzie" ? ;]

 

A fotofest był bardzo ciekawy, dużo różnych wystaw o różnej tematyce i technice wykonania, ciekawe instalacje i pokaz dość poruszającego filmu "Śmierć w XXI w." niestety nie pamiętam nazwiska autora, jak znajdę to dopiszę. Wystawa studentów asp "fotografia i multimedia" oraz innych szkół artystycznych/ fotograficznych. W międzyczasie zostaliśmy na "Wieczorne Kabaretów Cykanie" i spektaklu pantomimy. wyszliśmy (mój brat, tweety i ja) gdzieś przed 23.

 

W niedzielę w ramach fotofestu byliśmy na "One day gallery" gdzie wysatwiał swoje prace min. Marcin Wiktorski, naprawdę poruszające zdjęcia, warto zobaczyć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No prosze. Fajna relacja i fotki.

 

Troszke szkoda, ze organizatorzy nie zadbali do końca o rozreklamowanie tej imprezy. Przynajmniej ja dopiero teraz po fakcie sie o niej dowiedzialem.

 

fakt. reklama była fatalna! lecz wraz z Tomkiem doszliśmy do wniosku, że coś takiego jak DTM (co jest cholernie trudne do zorganizowania) można by było podczepic pod właśnie takie duże masowe imprezy. w przyszły roku kolejna edycja "wroclawnonstop", więc szanse są duże że coś się zorganizuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja.... - Razor miał się zjawić "ale już tradycyjnie ™" coś mu się przytrafiło.

..anyway dopiero dziś cokolwiek kontaktuję na tyle coby chociaż w max3d.pl poczytać, ehh.... no szkoda , bardzo, bardzo.

Dobrze że obecnym jednak się podobało i dzięki za relacje + foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności