Skocz do zawartości

[nowosci techniczne] inteunarta przyszlosci !!!


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

misiekhc nom albo w raporcie mniejszosci tomek cruise heh robil to na hologramach ale interaktywne hologramy wlasnie stawiaja pierwsze kroki ...mowie o otwieraniu i zamykaniu hologramowego scyzoryka nie pamietam czyje to ale wiem ze wydarzenie tegoroczne lub poprzedniego roku :)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, bo wymaga ciut więcej wysiłku fizycznego niż obsługa myszki. Może niektórzy komputerowcy przestaliby być tak fizycznie upośledzeni... ;P

;-)

a tak to będą mieli mięśnie rąk jak Pudzian a nużki jak zapałki ;-P

na nogi też by sie coś przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie że gdzieś kiedyś czytałem o bierzni do komputera do gier troche to ograniczone bo można iść tylko do przodu a jak nagle przys[pieszysz lub soie zatrzymasz to spadniesz

 

była też taka duża kula zbudoana z 6-cie kontów a w środku facet w rajtuzach i z wirtualnym helmem nagłowie ;-)obracała sie w dowolną strone w którą sie chciało iść ale dużo zajmowała i nie wiem jak działała ale od czgoś trzeba zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare dni temu widziałem taki news ale dopiero teraz miałem czas to oblookać i z tym dotykowym ekranem fajnie by sie pracowało działa raczej jako zabawka niż jako coś do pracy bo troche pewnie zasoby zrzera ale coś sie robi nowego

myśle że warto zobaczyć jak znajdzie sie sponsor to może system z tego powstanie

a tu link do animki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności