Jump to content
Sign in to follow this  
STANEK

Zmiany

Recommended Posts

Chciałbym wyrazić swoje mieszane uczucia co do pewnych zmian na Forum.Napewno moja wypowiedź niema na celu urażenia nikogo ani negowania.Wiem, że praca jaką wykonują Moderatorzy jest ciężka i czasochłonna.Ale od jakiegoś czasu czuję się osobiście osaczony przyglądając się postom gdzie ingerowali Moderatorzy (nie wszyscy). Jeszcze w niedalekiej przeszłości można było wypowiadać się na każdy temat na przysłowiowym \"luzie\" a teraz osobiście strach mnie ogarnia , że mogę coś źle napisać a nie mówiąc już źle się wypowiedzieć.Powtórzę , że niejest moim zamiarem nikomu ubliżać ani wytykać błędów ale Moderator Drug wydaje mi się, że troszkę przesadza.Ja rozumiem,że pewne rzeczy których niemożna powiedzieć na Forum są zawarte w regulaminie i Forumowicze powinni ich przestrzegać.Bardzo pomocny okazuje się tutaj przycisk \"Powiadom Moderatora\" z którego napewno skorzysta każdy forumowicz który stwierdzi , że został naruszony regulamin.Przeraziło mnie ingerowanie i korzystanie z funkcji moderator w posty nie łamiące zasad - a które były wyłącznie luźną rozmową między użytkownikami.Muszę powiedzieć , że jestem zaniepokojony tym - Moderatorzy powinni ingerować w posty łamiące regulamin ale nie powinni wytykać wszystkiego i wszędzie - nawet drobnych błędów.Wydaje mi się , że mogliby troszeczkę mniej przejmować się wykonywaną funkcją a sytuacji poprawiłaby się diametralnie.

Mam nadzieję, że nie uraziłem nikogo (a jak tak to nie specjalnie) ale musiałem się wypowiedzieć na ten temat.

Mam nadzieję,że i inni szczerze się wypowiedzą na ten temat.

Pozdrawiam.

 

a i miałbym prośbę żeby nie kasować tego postu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Karawan

Ja juz o tym mówiłem i grozili mi usuwaniem postów. Masz calkowita racje.. Wy kurde mowiliscie ze to ja niby wprowadzalem terror policyjno jako mod !!!! A w porownaniu do DRUGa bylem delikatny.. ON PRZEGINA !!!!! ZGLASZAM DYMISJE O USUNIECIE GO !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napewno mogę powiedzieć , że nieodczułem tak działalności Karawana na Forum jak działalności DRUGa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt że nowy mod jest nieco... nadaktywny (zmiany topiców) ale z drugiej strony wcześniej dwa miesiące czekałem az ktoś zajmie się ikonkami- a teraz po dwu dniach poprawa. Nie przesadzałbym z gwałtownymi akcjami (zwłaszcza ze \"zgłaszaniem dymisji o usunięcie\" :D) - wszystko się uleży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadaktywny? Zmieniam topiki, ktore NIJAK nie opisuja problemu. Pozniej pytanie powtarza sie milion razy, albo Ci, ktorzy moga pomoc najzwyczajniej w swiecie omijaja watek szerokim lukiem, bo nie wiedza o czym jest.

 

Zle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie,niezrozum tego opatrznie Drug.odwalasz kawał dobrej roboty tylko powinieneś troszeczkę zluzować.Pozostawić w spokoju posty w których temat dotyczy pytania X a kończy się na temat rozmowy Y (czyli nie na temat główny postu) - czy to coś złego że prosty post przeobraża się w wolną rozmowę między użytkownikami.Napewno Drug szanuję to co robisz ale sfolguj tempo troszkę i nie nadużywaj swojej funkcji.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, zapomnialbym.

STANEK: pokaz mi prosze palcem thready, w ktorych tak strasznie cenzuruje.

 

Karawan: zamiast czekac na sposobnosc, by robic nagonke na kolejnych moderatorow posiedzialbys troche nad slownikiem jezyka polskiego.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

DruG- spokojnie, nie tak nerwowo :) Ja akurat mówiłem o zmianie nazw działów- te które były poprzednio mówiły mniej więcej to samo co obecne- jak dla mnie była to trochę zmiana \"żeby zmienić\". Co do topiców i ich nazw- nie czytam aż tylu żeby zauważyć ingerencje. Rzecz wyboru. Po mojemu- lepiej zostawić- user na własnym grzbiecie nauczy się że albo będzie przejrzyście formułować pytania i nazywać topiki albo nie dostanie odpowiedzi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drug bardzo prosze topic \"od czego zaczynam dzień\"

 

Stanek pod twoim textem podpisuje sie rekami i nogami

Share this post


Link to post
Share on other sites

oto jeden z przykładów..http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6396&page=1

 

... ale to nie jest ważne żeby Ci wytykać palcami twoje błędy - poprostu myślę , że jakbyś troszkę przyfolgował to życie stałoby się troszkę łatwiejsze.

A i tak sądzę , że odwalsz kawał dobrej roboty.(poprostu przymknij oczy na pewne sprawy)

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

STANEK: swietny przyklad na watek, ktory nigdy nie powinien byl sie pojawic na FORUM O 3D.

Temat smutnego i porzuconego zamienil sie w gadke prywatna. Takie rzeczy zalatwia sie na u2u.

 

RK: nerwowo? :)

Chyba zapominacie, ze zmiany wprowadzilo FORUM, a nie ja. Wszystko jest ustalane z moderatorami, ja tylko postuje. Jestem poslancem zlych wiadomosci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanek, stawiam ci piwo za ten topic [piwo] zgadzam się z tobą w 200% !!

DruG, trochę przeginasz, teraz dopiero przejżałem ten topic, do którego linka dał Stanek i gały mi wyszły !! nie wiem czy mam się teraz powstrzymać z tym co chce napisać, czy wywalić ci wszystko między oczy, ale dla mnie to forum to tak jakby jedna wielka rodzina, a w rodzinie mówi się o wszystkich problemach, więc skoro jednego z nas dotknęło jakieś nieszczęście to nie śmiej się z niego :mad: od tego jest wątek na luzie, żeby mówić o tym co chcemy !! rozumiem już sprawę warezu, to oczywiste, ale ty byś chciał chyba wszystkie posty pokasować... nie zrozum mnie źle, ale to nie twoje forum... to nasze forum, no chyba, że już tak się pozmieniało, że niedługo wstęp będą mieli tylko moderatorzy :| tyle ode mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem Ci przypomnieć Drug że to dział \"na luzie\" ( można tu prowadzić dyskusje nie związane z 3d).Nie potrafię zrozumieć po co tam wogóle ingerowałeś.Ja nie mam do Ciebie żalu za zmiany ogólne na Forum tylko informuję cię , że mógłbyś troszkę pofolgować - takie zachowanie niegodne jest Moderatora.

 

Pozdrawiam i myślę, że mnie zrozumiesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, tlumacze sie tylko przed Adkiem i innymi moderatorami. Sprawa zostala do nich skierowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że zostałem wysłuchany i mam nadzieję, że ta sprawa będzie wyjaśniona tak aby wszystkie strony były usatysfakcjonowane.

Dzięki i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Karawan

NIE OBRAZAJ MNIE !!!! To ze jak szybko pisze robie literowki i ze nie uzywam polskich fontow to nie znaczy ze jestem analfabeta ktora musi siedziec ze slownikem

 

PISZE TERAZ bo ktos nieladne aby zamknac nam usta zamknal topic

1) Stanek - dzieki za poparcie

2) Drug - I nadal twierdze ze robi on terror policyjny

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wasza prośba o usunięcie DruG\'a została odrzucona.

 

Odpise krótko.

 

DruG to osoba która naprawde dużo czasu poświęca forum. Jest osobą która dba o porządek na forum. Nie zauważyłem natomiast aby nadużywał swojego statusu.

 

Zobaczcie wypowiedzi DruG\'a: w wielu przypadkach sa to szczegolowe odpowiedzi z pomoca na dany problem. Chetnie więc sluzy pomoca ...

 

Wszelkie tego typu nieporozumienia zapewne biorą się stad iż nie ma jednych zasad dla całego forum. Zajmiemy się tym ...

 

Dobrze, DruG nie będzie ingerował w na luzie jeśli takie jest Wasze życzenie. Nie do końca się z tym zgadzam. Pozostawmy ten dział moderatorom Na Luzie.

 

W pozostałych działach będzie podobnie jak do tej pory. DruG nie wymyśla zasad na forum, zasady omawiane są na odrębnym forum dla moderatorów. DruG jest osobą które je po prostu wprowadza w życie (przykład zmian nazw threadów). DruG jako moderator dba aby pewne zasady które weszły w życie były egzekwowane ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze ...

 

Zauważyłem ,że widzicie w tej chwili w DruG\'u tylko jego błędy. Nie widzicie natomiast co zrobił w kierunku aby Wam pomoc - a zrobił wiele! Wierzcie mi ...

 

Przecież wszelkie zasady które wprowadzamy na forum są dla dobra wszystkich. Chcemy ,aby po forum poruszało Wam się przyjemniej, sprawniej przeszukiwało jego zasoby ... etc ...

 

ale tak jak powiedziałem ... w Na Luzie nie będzie ingerował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jak mówiłem wcześniej Drug odwala kawał dobrej roboty i to ciężkiej a napewno czasochłonnej i tak jak wspomniałem wcześniej nie miałem na celu wytykanie błędów jakie popełnia Drug.Chciałem tylko powiedzieć, że pełniąc swoją funkcję mógłby troszkę przymknąć oko na pewne rzeczy.Napewno niezgodziłbym się na usuwanie go z funkcji moderatora - nie to miał na celu ten post - ale poprostu zwrucenie uwagi na jego zachowanie.

Myślę, że sprawa została zakończona i nikt do nikogo nie ma urazy za słowa tu napisane.Mam też nadzieję, że drug zrozumiał co ten post miał na celu.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy