Skocz do zawartości

Pierwsza Praca - Miecz


teo-disturbed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem jeszcze "zielony" w modelowaniu, weźcie to pod uwagę jak będziecie oceniac :). Tak czy inaczej czekam również na słowa krytyki, tj. na co powinienem zwrócic uwagę robiąc tego typu modele itd.

 

swordbymateo39gw.th.jpg

 

swordbymateoipochwa7sx.th.jpg

 

swordbymateowpochwie9da.th.jpg

 

Mam nadzieję, że nie jest aż tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm jak go modelowałem wydawał się byc dłuższy :], teksturowanko będzie jak się nauczę robic mapki, tj. mapowanie tekstury bo jeszcze tego nie odkryłem :]. Narazie pozostaje mi nakładac takie gotowce :D.

 

 

Tutaj mała poprawka co do długości ostrza :]

 

swordbymateolong3vt.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm dam ci tutki niezłe do mapowania :) Video tutki, wprawdzie tam jest wyjaśnione wszystko na podstawie głowy Unwrapy itp ale to ci pewnie pomoże sie zoriętować o co chodzi :)

 

http://www.3d-palace.com/index.php?option=com_wrapper&Itemid=133

 

wlazisz tam potem Autodesk 3ds max i wybierasz "A Guide to Unwrapping"

 

tutki nie są trudne bo sam troszke oglądałem je :) ( trzeba sie zarejestrowac aby zassać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teo... wszystko przed tobą poczytaj może artykuły o modelowaniu na potrzeby gier np hmm warp? Albo źródła ogólnie w internecie dostępne :) Pozatym mam pytanie dlaczego duża część zaczyna od wymodelowania miecza (ja też tak zaczynałem) hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizz mam pytanko... Masz może linki do kodeków pozwalających obejrzec te tutki ze stronki 3d-palace? Matroski mi ich nie obsługują, a jak biorę automatyczne wyszukiwanie to (rzecz oczywista) nie znajduje mi ich.

Szukając samemu też nic nie znalazłem. W sumie to dziwne bo filmiki są w formacie .avi.

 

PS. Ten tutek o unwrapping'u zaliczam do sound tutorials, a nie video :P [ponieważ mam tylko dźwięk]...^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności