Skocz do zawartości

Tani monitor LCD


MSWiA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm... A czego mógłbym się spodziewać gdybym jednak wziął tego Hyundai'a? Obraz będzie aż tak bardzo straszny? Bo w sumie gdybym wziął 19 CRT to i tak będzie miała ona 18 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A czego mógłbym się spodziewać gdybym jednak wziął tego Hyundai'a? Obraz będzie aż tak bardzo straszny? Bo w sumie gdybym wziął 19 CRT to i tak będzie miała ona 18 cali.

 

a co bedziesz robil na tym monitorze????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia: CRT. kup sobie 20-22" za jakieś 600zł. powiększ biurko i rozkoszuj się rozdz: 1920x1440.

 

LCD? za tą cenę nie dostaniesz nic dobrego. raczej jakieś old models nadające się do dziekanatu dla Pani Zosi czy na te gierki-wyścigówki dla wnusia Wojtusia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grafiki lepszy jest CRT niz LCD. Tez chciałem kupic sobie LCD ale tu wszyscy maja CRT?:|

Też chciałbym się zapytać które monitory sa zdrowsze dla oczu przy długodzinnym siedzeniu przed monitorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm do grafiki dobre sa lcd ale takie drogie drogi , wiec jezeli piszesz tani lcd to lepiej wcale nie kupuj nic i odloz sobie kase na czarna godzinke :) Albo wydaj kilka drobnych na monitor taki jak pokazal Tweety wydaje sie byc bardzo fajny :)

A pozniej jak bedziesz mial tak wiecej kasy okolo 6k to kup lcd ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK: w sumie to mam ten monitor od kilku mcy i nie narzekam. nawet mam miejsce, żeby sobie papiery położyć :)

 

co do LCD to sensowne i w miarę dobre ekrany które mogą dorównać CRT to NEC. tyle że ich cena zaczyna się od 3k (najtańsze 20") i lecąw górę do ponad 15k. tak więc za 700-800 zł można jedynie CRTka sobie sprawić. no chyba, że chcesz pokazać kumplom jaki ty masz LCD i jaki fajny cienutki i wogóle :>

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem czy przesadzam ;) pracowalem przez dluzszy okres na lcd i mnie bardziej oczy bolaly niz na crt po 2gie podswietlenie matrycy niszczylo mi nadgarstki , zabawy wieczne z kalibrowaniem przestawianiem itp sa poprostu do tylka.

Jezeli juz znowu mialbym brac lcd to tylko jakis w miare najlepszy a nie tylko dobry bo dobry jest prawie jak crt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy... myślę że za 2k można by już kupić całkiem fajny LCDek na matrycy MVA/IPS.

zgadzam sie - kupiłem dla żony Belinea 101920 v.C za chyba cos koło 1500 (w apollo . pl). matryca mva, jasnosc ok, mozna siedziec godzinami (ona jest tłumaczem). Kolory bardzo przyzwoite. zero badpixeli

 

Ja mam crt 21'' (siemensa) właśnie z radiotonalwernia, i nastepny bedzie napewno LCD. natomiast konieczne jest aby jasność po obniżeniu konstrastu i jasności była niska - bo inaczej wypala oczy.

 

andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności