Skocz do zawartości

Scena 3D: miasto


P4VV37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poprawiłem materiały. To na dole będzie miało trochę czystrzy ale to na górze ma mniejwięcej taki jaki miało mieć. Daszek jakiś nie taki, ale coś wymyślę.

renderig5.jpg

 

Czy długi rendertime możebyć spowodowany tym że obiekt renderóje jako izolate mode? bo 17 min. to dużo za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie wyglądało lepiej daj reklamy z japan znakami jakies plakaty wiecej kolorów całość jest szara i dlatego mało atrakcyjna ...

 

p0zdro

 

P.S : Nie odzywają sie bo nie mogą patrzec jak się grzebiemy z naszymi projektami i czekają na koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zmieniłem kolor okiennic na biały. Powróciłem do starego wyglądu ścian. Co do plakatów itd. to będzie ich dużo po drugiej stronie "rowu". Na tym budynku raczej żadnego nie będę przyklejał.

 

rendertr0.jpg

 

Nie wiem tylko co z daszkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KacperSpala- Nie do mnie ten koncept należy, rób z nim co chcesz.

Światło postaram się poprawić. Wiem że z materiałami idzie mi słabo, ale na tej właśnie scenie chciałem je poćwiczyć.

skiki-postaram się zdobyć te Final Fantasy.

 

Dopiero się uczę, więc jakbyście mieli jakiś ciekawy tutorial o oświetleniu lub materiałach chętnie na niego zerknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejzenie final fantasy nic ci nie da, a nawet moze pogorszyc sytuacje (ja po obejzeniu tego i przegladnieciu swoich modeli chcialem skonczyc z 3d:p). oswietlenie teraz nie jest potrzebne, trenuj nad materialami, uzywaj unwrapa czy czegos tam (w niektorych miejscach masz porozciagane textury). na szybe daj mirrora + opacity. ogolnie to jako calosc miasto mi sie podoba. bedzie gut, pzdr:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności