Skocz do zawartości

Model 3D: Motorola V980


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z przerwy w pracy postanowilem wymodelować w miare szybko jakis telefonik. Padło na motke V980. Na razie przedstawiam ok 12h mojej pracy nad tym modelem (zacząłem wczoraj). Jutro dokoncze modelowac i jak bede mial czas to popracuje nad teksturami i materialami. Jutro podrzuce tez jakies siateczki. Pozdrawiam

 

v1bz9.jpg

 

v4dr6.jpg

 

v7uz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio tez sie mecze z modelowaniem podobnych przedmiotow.. i tak spytam... jak wam cholera wychodzi to tak czysto, na przyklad te koleczko pod ekranem... a, co ja bede pisał, poczekam na siatki, może jak się przyjze to sie czegos naucze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuj dalej jeszcze daleko do konca - przy tym przycisku pod wyswietlaczem cos nie gra - materiały i render kiepski jak narazie. Odnosze jakieś dziwne wrażenie jak na niego patrze - masz tam smoothing włączony czy jak - albo przez shadery ale dziwnie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej - zdecydowanie - praktycznie w modelu wad juz nie widać - teraz można sie czepiać materiałow - musisz jeszcze nad nimi popracowac bo szkoda modeliku ;)

 

Bez urazy - jak narazie wyglada jak zwykły test jesli idzie o render - postaraj sie bardziej bo wiem że cie na to stać :) może spróbuj maxwellem go cos jak ja mojego nikona albo i lepiej - wtedy bede full zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm maxwell raczej odpala - nie znam zupelnie tego renderera, a pozatym mysle ze z V-raya da rade sie szybciej cos fajnego wydusic. Na razie brak mi pomyslu co bym mogl poprawic w materialach. Any ideas? Poki co poszperam w necie moze mnie cos natchni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności