Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lamborghini Murcielago


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nawet ładny, szczególnie jak na blendera bo o ile wiem to stasznie zamotany i trudny program w porównaniu do maxa :) jedynie się przyczepie że rowki nie są pozaokrąglane tylko kanciaste tak jak i niektóre kanty np na dole przedniego zderzaka ... chyba że po prostu dałeś troche za mały chamfer ;P

może jeszcze jakieś inne ujęcia zrenderujesz ?

ps: jesteś z tego świdnika koło lublina ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie chociaz studio mi nie pasi ale to tylko marudzenie z tym ze auto wydaje sie spłaszczone:/

Mam identyczne odczucia kiedy patrzę na ten samochód. Jakby cała kabina była spłaszczona. To, że robiłeś "z blueprintów" nie gwarantuje poprawności wykonania. Auto wydaje mi się jakby low-poly. Jako low-poly bardzo fajne (poza ową płaskością). Jeżeli natomist mam oceniać to jako "pełnowartościowy" model to brakuje mi krągłości i detali. Raz za ostre krawędzie, innym znowu razem zbyt oble.

Podsumowując. Całkiem nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagowym kolorem Murcielago jest zolty, wtedy autko prezentowaloby sie SUPER. No, i moze studio troche ciemniejsze, bo zbyt jasno jak dla mnie, ale to kwestia gustu:P

 

PS. #Pawel, moglbys udostepnic link do blueprintow do tego autka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

dół auta może i jest dobry ale właśnie u góry kabina naprawdę wydaje się spłaszczona

poza tym te światła są za duże one nie zajmują tyle maski

wiem bo też robię murcielago ;)

 

IMG_5210.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności