Skocz do zawartości

WoW 10days Trial


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

o ludzie, jak wy to robicie to nie wiem :) mi zalozenie konta zajelo gora 5min ;D

 

jeżeli chodzi o numery kart kredytowych...

http://www.darkcoding.net/credit-card-numbers/ - tu macie stronke z milionami numerów owych kart :) niektore moga nie dzialac, ale ja trafilem za pierwszym razem - i wazne - sa to numerki tylko do takich wlasnie rejestracji, napewno na tych kartach nie ma nic kasy i nie zostaly one skradzione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, no:)

 

Mi założenie konta też sprawiło problem, ale rozwiązałem to dosyć szybko:)

 

No jak narazie nie uzależniłem się:p Gra sie przyjemnie i jak już zaczyna się z rana to kończy w nocy:D

 

Myślę, że kupię sobie WoWa jak zarobię w Anglii na kompa. 12E mies mnie nie będzie robić w porównaniu do tego ile będę zarabiać przecież;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja z 10zł kieszonkowego tygodniowo :) sobie odpuszczam takie rzeczy... ale w triala chętnie pogram...

 

qrde :) już jest 2,71GB/2,84GB boje się o każdy przewód, burze, korki, brata :)... oby nikt nic nie zepsuł... :D... ale i tak bede grał dopiero jak z Tatr wróce 09.08 :/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to nie. Po tym czasie mozesz zaplacic ale gre musisz zaczac od nowa, nie wpominajac o kupnie gry. (no chyba ze mozna kupic sam klucz)

 

Oczywiscie reki nie dam czy sie cos nie pozmienialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo i wedlug informacji gdzies tam na glownej stronie mozna. Nawet chyba we wlasciwosciach konta jest miejsce na wpisanie oryginalnego keya. Tylko jak sie gra na serwerach usa to sie nie zdziwcie pozniej ze wersja europejska nie chce tam dzialac i odwrotnie. Chcesz kontynowac triala na amerykanskich serwerach zaloz konto trial na www.worldofwarcraft.com i potem kup wersje usa wowa chcesz grac na serwerach europejskich wejdz na www.wow-europe.com i tam zaloz konto trial a pozniej kup wersje europejska. Mowie zeby nie bylo niejasnosci.

I jeszcze powiem moze ze na serwerach usa napewno nie dzialaja fikcyjne numery kart platniczych. Nie wiem jak na europejskich. Podobno tam dzialaja ale sam nie sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.. udało mi się ściągnąc :) jestem z siebie dumny... ale za 2 dni wyjezdzam i i tak se nie pogram :)...

qrde 7 dni bez forum :)... jak ja to przeżyje... tzn. jak ja przeżyje przeglądanie takiej ilości postów po powrocie :).. posty z 1 dnia sprawiają mi kłopot :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności