Skocz do zawartości

Model 3D: Motorola V3


Phrizee

Rekomendowane odpowiedzi

yo! robie motorolke v3 w 3ds i mam zagwozdke jak wytloczyc w blaszce klawiatury literki, cyferki i inne bajery, nizej renderek dolnej czesci bo tyle zrobilem, jest pare bugow o ktorych wiem, ale pewnie i sa o ktorych nie wiem ;) wiec prosze o komentarze :)

 

renderek:

motorolav3021un5.th.jpg

 

siatka nie wygladzona:

siatka01jm4.th.gif

 

siatka wygladzona:

siatka02rc6.th.gif

 

jedna z referek:

razr05gv0.th.jpg

 

yo!peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja bym to zrobil inaczej, zauważ że blaszke masz plaską, zrób odpowiednią mape reflaction, na dole umieść płaskie światła o odpowiedniej barwie, i masz idealny efekt. Nie zapomniej użyć compozita na materiał srebrnej blaszki, bo nie bedzie refleksów na miejscu napisów

 

3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie masz bardzo duzo niezgodnosci z oryginalem...

 

porownojac z referka wyciagnieta z kieszeni (;p) to co oddziela poszczegolne klawisze wystaje zdecydowanie za mocno, te gumki wystaja z 0.5mm ponad metalowa powierzchnie klawiatury. no i maja zly ksztalt...

 

ogolnie troche za ostre krawedzie i za duze rowki.

 

u góry przy ekranie za małe kółko na logo motoroli.

 

powinienes troche ja pozaokraglac tu i owdzie ;]

 

ale nie jest zle, mozna poznac ;d

 

keep working,. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wgłębień, to myśle, że zwykły bump wystarczy. Miałem tę komórkę w łapach i te rowki były z tego co pamiętam dość płytkie. Więc bump, albo jeśli chcesz mieć więcej satysfakcji z modelu lub przewidujesz zbliżenia wymodeluj rowki ręcznie. :)

 

PS:

Telefon z Magdy M. hihihi :D

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo! qrce opcja z bumpem jest bardzo kuszaca ale chyba sie nie wyrobie z czasem :/, zrobilbym w ogole lowpoly model ;) bo akurat lowpoly ksztalt tej komory jest bardzo prosty i texturki, ale juz zaczalem wszystko modelowac, wiec chyba bede tak wlasnie mial skonczyc, wlasnie siadam za rzezbienie jak na dzis skoncze to pokaze dalszy progress

 

i pytanie do *latarnika*: zly ksztalt tych neonow czy tam gumek (wlasnie to mi najbardziej porzeszkadza nie nie mialem tej komory na zywo :/ ), znaczy jak to zly? z foty robilem qrde, wytlumaczmi prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrysowalem na twoim renderze co i jak i dorzucilem jedno zdjecie klawiatury ktore znalazlem na necie.

 

blelelelelelelerf3.th.jpg

 

niestety nie mam wystarczajaco dobrej cyfrowki zeby moc ci porobic zdjecia na ktorych byloby widac co i jak. ;]

 

pracuj pracuj ;]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności