Skocz do zawartości

Temperatura GF 7800


THE MANYSH TRAFO

Rekomendowane odpowiedzi

a no zrobiło sie gorąco ostatnio na swiecie i w te upalne dni mam temperature procka karty 50- 61 stopni czy to niebezpieczne ? jakie są temperatury krytyczne? ................. a dodam tylko ze 61 stopni miałem jak temperatura w pokoju wynosiła ok 26 a komp chodził na pełnych obrotach jakies 2 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja raz położyłem rękę na swojej karcie gr. i się przeraziłem bo temp. była taka, że mało się nie poparzyłem. Nie sprawdzałem dokładnie ile było ale zważywszy na cene karty wydanie 70 zł. na zestaw zalmana do chłodzenia grafiki to nie tak dużo. teraz jest delikatnie "letnia". nie ma co ryzykować, fabryczne chłodzenie najczęściej to lipa przy mocnych kartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o karte się niemartw, one sie tak grzeją i do tego są stworzone :) moja ma standardowo w sterownikach ustawione że dopiero jak osiągnie 120*C to ma zwalniać taktowanie ... mimo że w te upalne dni przy otwartej obudowie nie przekracza 70*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Tak, z nVidią to tak jest, w ATI nie ma sie czego bać :P Temperatury sa małe :)) w te upały na mojej karcie gdy na balkonie pewnego razu miałem temperature 38 stopni, karta miała 34(przy overclockowaniu) i dochodzi do około 40 w grach :)) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak ale nie wiem jak wy ,ale ja mam wiatrak na procku, w zasilaczu są dwa ,na karcie jeden podłączony pod specjalna dmuchawe w której jest jeszcze jeden wiatrak i np dzisiaj komp chodzi jakies 3 godziny ale bez wiekszego szalenstwa i mam 54 stopne to raczej przerazające obudowa miała byc Cool'n'Quiet ...... he he no nie jest Quiet ,moge regulowac moc dmuchawy ,ale mam na maxa, bo jak zmniejsze obroty to temperatura skacze o 20 stopni na procku ,grafie i chipsetcie wiec czy to jest ok ?

 

 

ps javor podobno otwarta obudowa jeszcze bardziej przyczynia sie do przegrzewania urządzen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności