Skocz do zawartości

Mity i Legendy: Prawdziwe oblicze Żniwiarza


bojar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na nietypowy pomysł przedstawienia ponurego żniwiarza postaci wszystkim znanej jako siejącego śmierć pana śmierci niby kobieta niby mężczyzna kto wie wkońcu to mit i lęgęda . Planuje przedstawić go jednak ciutke inaczej jako smutną postać, płaczącą nad swym losem i ciążąca na niej klątwą od wieków aż do skończenia świata .... Pozdrawiam i biore się do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie:

1 Fajne kafelki te niebieski ale nie pasuja do szarych

2 Cienie zdecydowanie za ciemne

3 Tak jak Dziamka pisze kosciotrupka ni huhu ale za to kadr mi sie podoba

4 I czemu te kafeli tam w rogu tak dziwnie sie zchodza

5 No i zlew jest strasznie trefny

6 Aha i te zarówki powinny świecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 1 kibel bo mi się dobrze kojaży :p

2 kadr jest dobry mi się podoba zobacze co da się zrobić z koscielem

3 a co otoczenia to ma byc łazienka taka ala psyhodela i dlatego nic do końca nie jest prawdziwe krzywe dziwne itp

 

pozdrawiam jak sie wyrobie to cos porobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja nie chce nic mówić, ale czy to jest scanline? Użyj chociaż Mental Ray-a i zmiękcz te cienie! No chyba że to był próbny render :p. Acha i to jest krzywe, nie tylko ze względu na ustawienie kamery. Acha pytanko: jak zrobileś to odbicie kostuchy w lustrze? To bitmapa, czy może jakaś sprytna sztuczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest lepiej, jaśniej. ale to dalej jakieś krzywe jest :p pomieszczenie wygląda jak przestrzenny trójkąty 90,30,60 stopni. chyba że to tak ma wyglądać. kosa chyba włazi w sufit, bo taki nieprzyjemny cień rzuca. koleś lewituje minimalnie. i nie ma wyrazu strachu na jego twarzy!!! poza tym jest bardzo fajne. acha i popraw kibel, bo wygląda jakbyś go zrobił na "odwal się"

 

[EDIT]:

daj mu jakas teksture na oczy, bo oczy bez wyrazu rujnuja kazda, nawet najlepsza twarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..w sumie jak juz powalczysz ze światłem i takie tam...to jednak proponowałbym kościotrupka ustawić z prawej strony lustra, po prostu tuz za golasem...bedzie wtedy co prawda bardziej dosłowny...ale tak jak jest teraz moim zdaniem męczy...np. z minute mi zabrało żeby rozpracować co to jest na lustrze ten odbłysk...a to kosa jest :D...i hope..idea fajna ale wykonanie mogłobybyć dużo lepsze, a Ty sam o tym wiesz najlepiej więc do roboty i nie ma "bo ja tak chciałem" bo i tak nikt nie uwierzy ;) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności